Nakaz zapłaty od Liberis Polska

Nawet, kiedy nie spłaciłeś pożyczki zgodnie z umową, którą zawarłeś z pożyczkodawcą, a sąd wydał i doręczył Ci nakaz zapłaty od Liberis Polska, nie rozmyślaj, tylko broń się. Nigdy nie wiesz, czy dochodzona kwota, rzeczywiście stanowi dług, który będziesz musiał uregulować. Niejednokrotnie, kiedy sprawa trafia do naszej kancelarii oddłużeniowej, po analizie dokumentów, stwierdzamy, że takowy dług nie istnieje. Ale musisz zachować się odpowiedzialnie i tak jak Pani Katarzyna, zwrócić się do Portalu Dłużnika po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Szukanie jej nie jest aktem słabości, a wręcz przeciwnie. Dzięki takiej decyzji, stajesz się pozwanym, świadomym swoich praw, który nie poddaje się bez walki. Nasi specjaliści w oddłużaniu wykonają całą robotę za Ciebie i zrobią to profesjonalnie. W prezentowanej dzisiaj sprawie, nakaz zapłaty od Liberis Polska stracił swoją moc, a spór kończy się wyrokiem oddalającym w całości powództwo.   

Powód: Liberis Polska Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.563,84 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Szukanie pomocy w oddłużaniu, nie oznacza słabości, a wręcz przeciwnie, pokazuje Twoją siłę

Zapamiętaj raz na zawsze, że szukanie pomocy prawnej w oddłużaniu w kancelarii, która specjalizuje się w tej dziedzinie, w żadnym wypadku nie oznacza, że jesteś słaby. Wręcz przeciwnie, bowiem wspierając się profesjonalistami, pokazujesz, że wiesz, jakie masz prawa. A tym podstawowym jest właśnie to, do obrony przed wnoszonymi pozwami o zapłatę. I w żadnym wypadku nie powinieneś z niego rezygnować.  Zostając Klientem Portalu Dłużnika, możesz liczyć na dyskrecję oraz na to, że będziesz traktowany z pełnym szacunkiem. A Twoim kompleksowym oddłużaniem, zajmie się zespół specjalistów z bardzo dużą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, który ciągle dokonali się i zawsze jest na bieżąco ze zmieniającym się prawem.

Nakaz zapłaty od Liberis Polska

Nakaz zapłaty od Liberis Polska nie wywoła dla naszej Klientki żadnych skutków prawnych. Po naszym sprzeciwie stracił swoją moc, a sprawa w sądzie zakończyła się wygraną.

Więcej wygranych z Liberis Polska znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=liberis&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty od Liberis Polska