• Home
  • Aktualności
  • Wiarygodne firmy pomagające w oddłużaniu są na wagę złota

Wiarygodne firmy pomagające w oddłużaniu są na wagę złota

Wcale nie będzie przesadą, kiedy napiszemy, że wiarygodne firmy pomagające w oddłużaniu są na wagę złota. Istotnie przekonała się o tym Pani Wiktoria, której sprawę dzisiaj prezentujemy. Bez wątpienia doświadczyła niekompetencji tych, którzy nazywali się ekspertami w oddłużaniu. Z pewnością dopiero w naszej kancelarii zobaczyła, jak to wszystko powinno wyglądać. Przede wszystkim chwała jej za to, że po wcześniejszych złych doświadczeniach, nie zrezygnowała z pomocy prawnej. Dlatego cieszymy się, że finalnie trafiła do Portalu Dłużnika i teraz dzięki nam, naprawdę wychodzi z długów. Oczywiście także sprawa z powództwa Eques Pożyczek Dywidendowy o zapłatę 5.223,00 zł, dzięki profesjonalnej obronie, zakończyła się dla Klientki sukcesem. W rezultacie sąd oddalił w całości roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego.    

Powód: Eques Pożyczek Dywidendowy FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 5.223,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Tylko wiarygodne firmy pomagające w oddłużaniu, efektywnie działają na rzecz zadłużonych

Jest nam bardzo przykro, kiedy zgłasza się do nas zadłużony, który wcześniej korzystał z pomocy innej kancelarii i niestety podejmowane tam działania, nie poprawiały jego sytuacji. Niewątpliwie wielu, którzy zawiedli się, nie podejmują dalszej współpracy z innymi kancelariami i odbierają sobie szansę na wyjście z długów. Chociaż tak naprawdę nie dziwi nas taka postawa, jednak wychodzimy z założenia, że mimo wszystko nie można się poddawać. Z pewnością należy szukać dalej, bo przecież tutaj chodzi o przyszłość danej osoby. Istotnie ciągłe życie w długach to niekończące się pasmo wielu trosk, odbierających radość z życia. W związku z tym, chcemy podkreślić, że tylko wiarygodne firmy pomagające w oddłużaniu, naprawdę zasługują na uwagę. Bez wątpienia nasz Portal Dłużnika do takich należy. Jesteśmy na samej górze drabiny, jako najsolidniejsi oddłużeniowcy w Polsce.

Skutecznie bronimy w sądzie pozwaną przez Eques Pożyczek Dywidendowy

Reprezentujemy w sądzie pozwaną przez Eques Pożyczek Dywidendowy. W związku z tym, skutecznie wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygrywamy proces.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wiarygodne firmy pomagające w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana spraw az Eques:

Wiarygodne firmy pomagające w oddłużaniu