Umiejętne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Kiedy sąd rejonowy wydaje wyrok na niekorzyść naszej Klientki, wnosimy o wydanie uzasadnienia. Istotnie na podstawie tego pisma ustalamy, czy popełniono błędy podczas orzekania. Bez wątpienia umiejętne oddłużanie z pożyczek pozabankowych jest tym, w czym się specjalizujemy i wiemy jak należy postępować w sprawach o zapłatę. Z pewnością powództwo Prokura, gdzie pretensja główna wynosiła 8.406,10 zł, nie zasługiwało na uwzględnienie. W związku z tym, po konsultacji z Panią Jagodą, podjęliśmy decyzję, że zaskarżymy w całości wydane orzeczenie. Niewątpliwie profesjonalnie przygotowana przez pełnomocnika Klientki apelacja, spełniła swoje zadania. W rezultacie sąd II instancji uwzględnił nasze stanowisko i oddalił w całości powództwo Prokura. Oczywiście koszty procesowe za obie instancje poniesie fundusz sekurytyzacyjny.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 8.406,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Umiejętne oddłużanie z pożyczek pozabankowych to sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej nieustannie toczą walkę w sądach, reprezentując pozywanych o zapłatę. Istotnie w zdecydowanej większości przypadków, jesteśmy w stanie skutecznie pomóc i wygrywamy dla Klientów procesy. Bezsprzecznie umiejętne oddłużanie z pożyczek pozabankowych to nasz znak firmowy, dzięki, któremu zadłużeni wychodzą na finansową prostą. Oczywiście specjalizujemy się także w oddłużaniu z kredytów i długów pochodzących z innych źródeł. Bez wątpienia wszystko, co ma związek z długami, nie ma przed nami tajemnic. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że problem nadmiernego zadłużania nie zniknie, staramy się szerzyć wiedzą o oddłużaniu. Dlatego pisząc nasze artykuły, skupiamy się na osobach, które mają problemy i pokazujemy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Czekamy na kontakt od Ciebie i jeżeli zechcesz, poprowadzimy oddłużanie.

Sąd II instancji uwzględnia wniesioną apelację i oddala powództwo Prokura

Nie poddajemy się i po niekorzystnym wyroku sądu I instancji, wnosimy apelację w sprawie z powództwa Prokura. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd okręgowy oddalił w całości roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Umiejętne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Umiejętne oddłużanie z pożyczek pozabankowych