Oddłużanie online to wielkie udogodnienie dla dłużników

Tak jak pozwana przez Alektum Capital, mieszkasz daleko od siedziby naszej kancelarii? Dlatego martwisz się, że nie skorzystasz z pomocy naszych ekspertów? Istotnie stosowane przez nas oddłużanie online to wielkie udogodnienie dla tych, którzy mają daleko do Łodzi. W związku z tym wszyscy, którzy wpadli w długi, mogą zostać naszymi Klientami. Z pewnością Pani Klara to kolejny przykład na to, że jej oddłużanie nic nie traci na tym, że nie odwiedza nas osobiście. Niewątpliwie komunikację na odległość mamy opanowaną do perfekcji i działamy na rzecz pozywanych o zapłatę. Bezsprzecznie także w prezentowanej dzisiaj sprawie, podjęte przez naszego mecenasa czynności prawne, doprowadziły do wygranej. Sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 2.204,30 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie online to wielkie udogodnienie, które proponujemy naszym Klientom

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że osoba, która wpadała w długi, musi mocno zaciskać pasa. Bez wątpienia przez jakiś czas jej wydatki są pod ścisłą kontrolą i liczy każdą złotówkę. Istotnie chcąc wyjść z długów, musi oszczędzać i jednocześnie skupić się na działaniach, których celem jest redukcja długów. Dlatego mamy świadomość, że oddłużanie online to wielkie udogodnienie, pozwalające zaoszczędzić dużo pieniędzy. Godnym uwagi jest fakt, że dzięki niemu dłużnicy bez względu na miejsce zamieszkania, mogą skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Z pewnością należą oni do najlepszych ekspertów w tej dziedzinie, a ich praca przekłada się na sukcesy Klientów. Istotnie nadrzędnym celem prowadzonych działań jest to, aby nasi Klienci w możliwie najszybszym czasie, zapomnieli o tym, że mieli długi.

Powództwo Alektum Capital upada w całości w sądzie

Oddłużanie procesowe w sprawie z powództwa Alektum Capital, przebiegło tak, jak planowaliśmy. W wyniku wniesionego sprzeciwu zapadł wyrok, oddalający w całości roszczenie wierzyciela wtórnego. Oddłużenie naszej Klientki stało się faktem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie online to wielkie udogodnienie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum:

Oddłużanie online to wielkie udogodnienie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy