Zaplanuj oddłużanie z Portalem Dłużnika

Nie bój się podejmować działań, które pomogą Ci wyjść z długów. W związku z tym, zaplanuj oddłużanie z Portalem Dłużnika, a na efekty nie będziesz musiał długo czekać. Istotnie pozwany przez Svea Ekonomi Cyprus, długo wahał się przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z pomocy prawnej. Chociaż miał wątpliwości, co do skuteczności tego typu działań, w końcu zdecydował się na kontakt z naszą kancelarią prawną. Bez wątpienia miał szczęście, że nawiązał współpracę z jedną z najlepszych kancelarii oddłużeniowych w Polsce.  Z pewnością dzięki temu otrzymał profesjonalne wsparcie od naszych ekspertów, którzy reprezentowali go w sądzie, także w prezentowanej dzisiaj sprawie. W rezultacie podjęte czynności prawne, zadziałały na korzyść Klienta. Sad oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 1.660,99 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zaplanuj oddłużanie z Portalem Dłużnika, a zobaczysz, że wyjście z długów jest możliwe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób, które wpadły w długi, nie wierzy, że ich sytuacja może ulec zmianie. W związku z tym, nie podejmują żadnych kroków i niestety skazują się na bardzo ciężkie życie. Ponieważ na szczęście taki tok myślenia jest błędy, coraz liczniejsi jednak decydują się na skorzystanie z naszej pomocy prawnej. Dlatego skontaktuj się z nami i zaplanuj swoje oddłużanie z Portalem Dłużnika, a przekonasz się, że długi staną się złym wspomnieniem. Bez wątpienia znamy się na tym, co robimy i mamy w oddłużaniu Klientów naprawdę wiele sukcesów. Ponadto nasza działalność nie sprowadza się tylko do obrony przed pozwami o zapłatę. Istotnie zakres proponowanej pomocy prawnej jest bardzo szeroki. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń, napisz, a dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić?

Svea Ekonomi Cyprus przegrywa w sądzie z Klientem Portalu Dłużnika

Mamy za sobą kolejną skuteczną obronę przed pozwem Svea Ekonomi Cyprus. W wyniku podjętych działań, skutecznie obroniliśmy pozwanego przed roszczeniem wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zaplanuj oddłużanie z Portalem Dłużnika

Zaplanuj oddłużanie z Portalem Dłużnika