W naszej kancelarii znajdziesz pomoc w oddłużaniu

Z pewnością w naszej kancelarii znajdziesz pomoc w oddłużaniu, ponieważ specjalizujemy się w sprawach związanych z długami. Istotnie pozwana przez Invest Incaso potrzebował profesjonalnego wsparcia, ponieważ odebrała sądowy nakaz zapłaty. Bez wątpienia, kiedy zajęliśmy się sprawą Pani Patrycji, ta poczuła wielką ulgę. Przede wszystkim wiedziała, że stoi za nią jedna z najlepszych w Polsce kancelarii oddłużeniowych i, że zrobimy wszystko, aby jej skutecznie pomóc. Dlatego czuła się bezpiecznie czekając na rozstrzygnięcie tego sporu. Oczywiście towarzyszył jej niepokój czy wszystko zakończy się pomyślnie, ale wiedziała, że nie jest w tym sama. W wyniku wniesionego sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, uzyskaliśmy wyrok na korzyść Klientki, Sąd oddalił w całości powództwo Invest Incaso.  

Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 3.230,71 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W naszej kancelarii znajdziesz pomoc w oddłużaniu, dzięki której wyjdziesz z długów

Nie podlega dyskusji, że w naszej kancelarii znajdziesz pomoc w oddłużaniu na najwyższym poziomie. Istotnie przekazując do Portalu Dłużnika swoje sprawy, nie musisz się już o nic martwić. Oczywiście cała strona prawna leży po naszej stronie, a dodatkowo możesz liczyć na wsparcie w różnych sytuacjach związanych z Twoim zadłużeniem.  Chociaż zawsze planujemy działania oddłużeniowe, jednak zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego. Istotnie jesteśmy przygotowani i na takie sytuacje, dlatego nasi Klienci nie muszą szukać pomocy w innych miejscach. Z pewnością jesteśmy w stanie pomóc we wszystkim, co ma związek z długami. W związku z tym, nie straszne nam procesy o zapłatę, sprawy upadłościowe, odzyskowe, apelacje czy negocjacje z wierzycielami.  Niewątpliwie włączamy się do sprawy także na etapie egzekucji komorniczej, kiedy są ku temu uzasadnione przesłanki.

Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Invest Incaso

Pani Patrycja była reprezentowana w sporze z Invest Incaso przez mecenasa z naszej kancelarii oddłużeniowej. W rezultacie sprawa zakończyła się wygraną. Powództwo wierzyciela wtórnego upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

W naszej kancelarii znajdziesz pomoc w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

W naszej kancelarii znajdziesz pomoc w oddłużaniu