Plan wyjścia z długów. Jak podejść do oddłużania?

Kiedy Pan Bogdan zrozumiał, że przeszarżował z pożyczkami, zupełnie nie widział jak powinien podejść do oddłużania. Bez wątpienia był mu potrzebny solidny plan wyjścia z długów. Oczywiście z pomocą przyszli mu specjaliście z naszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie został naszym Klientem, zanim jego sprawy zaczęły trafiać do sądu. Przede wszystkim ustaliliśmy ile tak naprawdę wynoszą jego długi i potem odnieśliśmy się do każdego zadłużenia. W wyniku takiej analizy wszystko zostało uporządkowane i nasz Klient wiedział, jakie czynności zostaną podjęte w każdej ze spraw. Z pewnością w tej prezentowanej dzisiaj, czekaliśmy aż Prokura wniesie pozew do sądu. Oczywiście tak się stało i fundusz sekurytyzacyjny dochodził zapłaty 6.380,46 zł. Niewątpliwie oddłużanie procesowe spełniło swoje zadanie. Sąd oddalił w całości powództwo Prokura.  

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 6.380,46 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy w procesie oddłużanie potrzebny jest plan wyjścia z długów?

Zadłużeni dzwonią lub piszą do naszej kancelarii i pytają jak działamy. Oczywiście udzielamy im informacji na wszystkie pytania.  Bezsprzecznie plan wyjścia z długów dedykowany każdemu Klientowi to podstawa. Istotnie nasze działania są zawsze uporządkowane, ponieważ dzięki temu nie popełniamy błędów. Bezsprzecznie w podczas oddłużania, szczególnie w przypadku pętli zadłużenia, nie można działać na oślep. Takie zaplanowane kroki dają także poczucie bezpieczeństwa zadłużonej osobie, ponieważ wie, co w danej sprawie zostanie wykonane. Godnym uwagi jest fakt, że w razie potrzeby dostosowujemy podejmowane działania do zmieniającej się sytuacji. Niewątpliwie nie trzymać sztywno się planu, gdyż w sprawach związanych z długami, obserwujemy dużą dynamikę. W związku z tym, że wiele może zmienić się dosłownie z dnia na dzień, musimy być elastyczni. Dlatego na początku planujemy, a w razie potrzeby dostosowujemy się do zaistniałej sytuacji.

Bronimy w sprawie z Prokura i wygrywamy proces

Bronimy pozwanego przez Prokura i kończymy sprawę wygraną. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddala roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Plan wyjścia z długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Plan wyjścia z długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy