Poszukiwany dobry prawnik od długów? Znajdziesz go u nas

Nie podlega dyskusji, że zadłużeni potrzebują pomocy prawnej. Z pewnością poszukiwany dobry prawnik od długów, znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki. Oczywiście mamy na myśli naszą kancelarię Portal Dłużnika, w której oddłuża się także Pani Hanna. Istotnie ponownie reprezentowaliśmy Klientkę w sądzie, tym razem w sporze z powództwa Ultimo Portfolio Investment. Niewątpliwie udzielona przez naszego mecenasa pomoc prawna w oddłużaniu, okazała się skuteczna. Oczywiście nie było to najmniejszym zaskoczeniem, że ten spór zakończył się na korzyść pozwanej. Bezsprzecznie przedstawione w sprzeciwie od nakazu zapłaty argumenty, były tak mocne i poparte merytoryczną argumentacją, że pozywający nie mógł ich podważyć. W rezultacie zapadł wyrok, oddalający w całości roszczenie Ultimo.  

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 6.380,46 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Poszukiwany dobry prawnik od długów? W Portalu Dłużnika znajdziesz ekspertów od oddłużania

Ileż to razy słyszymy, że zadłużona osoba źle trafiła wybierając pomoc prawną. Istotnie ponownie podkreślamy, że nie każdy mecenas potrafi odpowiednio zająć się sprawami związanymi z długami. Z pewnością prowadzenie oddłużania, nie jest łatwe i wymaga naprawdę solidnych umiejętności ze strony prawnika czy rady prawnego. Dlatego poszukiwany dobry prawnik od długów, musi specjalizować się w tej dziedzinie i najlepiej, kiedy posiada już doświadczenie. Oczywiście już sam fakt pracy na przykład w naszej kancelarii Portal Dłużnika, daje gwarancję solidności podejmowanych działań. Niewątpliwie nasi nowi członkowie zespołu, którzy do nas dołączają, pozostają pod opieką tych już doświadczonych. W związku z tym, nie tylko nie popełniają błędów, ale także sami szybko się uczą, jak powinno wyglądać profesjonalne oddłużanie. Zapewniamy naszym Klientom wsparcie i pomoc prawdziwych ekspertów w sprawach oddłużeniowych.

Pozew Ultimo Portfolio Investment upada w całości w sądzie

Kolejna sprawa z powództwa Ultimo Portfolio za nami. W związku z tym, że wygraliśmy ten proces, nasza Klientka została przez nas ponownie oddłużona.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Poszukiwany dobry prawnik od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Poszukiwany dobry prawnik od długów