Czy będzie egzekucja komornicza po wydaniu nakazu zapłaty?

Bezdyskusyjnie to, czy będzie egzekucja komornicza po wydaniu przez sąd nakazu zapłaty, zależy tylko od Ciebie. Oczywiście w przypadku Pana Konrada taki scenariusz nie będzie miał miejsca. Z pewnością to on sam o to zadbał, zwracając się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną. Istotnie, kiedy odebrał dokumenty przysłane przez sąd, nie schował ich w ciemny kąt, tylko właściwie zareagował. Przede wszystkim zadzwonił do Portalu Dłużnika i powiedział, że Eques Debitum dochodzi od niego zapłaty 2.206,00 zł. Ponieważ wiedzieliśmy, że mężczyzna jest w posiadaniu sądowego nakazu zapłaty, chcieliśmy jak najszybciej zapoznać się z dokumentami tej sprawy. W związku z tym, otrzymaliśmy ich skany i mogliśmy zaplanować oddłużanie. W rezultacie pozwany został naszym Klientem, a my skutecznie zadziałaliśmy. Sad oddalił w całości powództwo Eques Debitum.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 2.206,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy będzie egzekucja komornicza po tym, jak sąd wyda i doręczy nakaz zapłaty? To zależy tylko od Ciebie

Zamiast zastanawiać się, czy będzie egzekucja komornicza po wydaniu i doręczeniu Ci nakazu zapłaty, podejmij odpowiednie kroki, aby temu zapobiec. Bez wątpienia im dłużej będziesz myślał, możesz rzeczywiście przegapić termin na wniesienie sprzeciwu od tegoż nakazu. Z pewnością tutaj wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od tego jak się zachowasz. Niewątpliwie chowanie głowy w piasek, skończy się spotkaniem z komornikiem. Jednak zwracając się po pomoc prawną w oddłużaniu do naszej kancelarii, dasz sobie szansę na obronę. Oczywiście może się zdarzyć, że wyrok sądu okaże się niekorzystny i dług zostanie zasądzony. Wówczas, jeżeli taka będzie Twoja decyzja, podejmiemy się negocjacji z wierzycielem na ratalną spłatę zadłużenia.

Wygrywamy w sądzie sprawę z powództwa Eques Debitum

Broń się przed każdym nakazem zapłaty wydanym przez sąd. Prezentowana dzisiaj sprawa, pokazuje, że warto. Sędzia oddalił powództwo Eques Debitum.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy będzie egzekucja komornicza

Inna ostatnio wygrana sprawa z Eques Debitum:

Czy będzie egzekucja komornicza