Konkretna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Kiedy chcesz wyjść z długów, musisz podjąć zdecydowane działania, które zostaną zaplanowane przez specjalistów. Bez wątpienia konkretna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych, której udzielamy pozwanej przez Alektum Capital, przynosi wymierne efekty. Istotnie reprezentujemy Klientkę w sporach sądowych z powództwa różnych podmiotów. Przede wszystkim nie udajemy, że chcemy pomóc, tylko rzeczywiście działamy w przemyślany sposób. Z pewnością wysiłek wkładany przez nasz zespół, przekłada się na to, że Pani Paulina wychodzi z długów. Bezsprzecznie z każdą zamkniętą sprawą, jej zadłużenia zmniejsza się. I tym razem reprezentując ją w sprawie z powództwa Alektum Capital, zadziałaliśmy skutecznie. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.440,27 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Konkretna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Naprawdę najprościej naobiecywać cudów i udawać, że wszystko się spełni. Niewątpliwie w sprawach związanych z długami, tylko zdecydowane i mądrze podejmowane czynności prawne, są w stanie zadziałać na korzyść dłużnika. Istotnie konkretna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych jest tą, na którą mogą liczyć Klienci naszej kancelarii prawnej. Przede wszystkim my nie udajemy, że chcemy pomagać zadłużonym, tylko naprawdę to robimy. Oczywiście czasami też ponosimy porażki, ale na szczęście jest ich zdecydowanie mniej niż sukcesów. Ponieważ dla nas na pierwszym miejscy jest interes naszego Klienta, dlatego zawsze robimy wszystko, aby mu skutecznie pomóc. W związku z tym, nigdy nie działamy pochopnie, tylko zawsze bardzo dokładnie przygotowujemy linię obrony. A, że doskonale wiemy, jak powinno wyglądać oddłużanie, mamy na swoim koncie mnóstwo wygranych spraw.

Sąd oddala powództwo Alektum Capital

Pani Paulina została pozwana przez Alektum Capital o zapłatę 3.440,27 zł. Oczywiście to mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował ją w tej sprawie. W wyniku podjęcia czynności prawnych adekwatnych do sprawy, sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Konkretna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Konkretna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych