Kompetentny doradca finansowy oddłużanie

Czytając artykuły zamieszczane na naszej stronie, zapewne zorientujecie się Państwo, że często wierzyciele dochodzą zapłaty niezasadnych roszczeń. Bez wątpienia kompetentny doradca finansowy oddłużanie w Łodzi z naszej kancelarii, po analizie dokumentów przedstawił Klientce pozytywny obraz sprawy. Z pewnością jego doświadczenie w sprawach związanych z długami, pozwoliło na wyrażenie swojej opinii, co do szansy na skuteczną obronę. Przede wszystkim nie należało się stresować tym, że sąd wydała na rzecz Alektum Capital nakaz zapłaty. Oczywiście zajmując takie stanowisko, opierał się tylko na twierdzeniach powoda. Przede wszystkim teraz przyszedł czas, aby to nasza Klientka przedstawiła swój punkt widzenia w tej sprawie. Istotnie wniesiony przez pełnomocnika sprzeciw od nakazu zapłaty, podważył zasadność tego powództwa. Sąd oddalił w całości roszczenie Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompetentny doradca finansowy oddłużanie w Łodzi

Nie podlega dyskusji, że w oddłużaniu decydującą rolę odgrywa mecenas, który prowadzi sprawy Klienta. Istotnie to on powinien wiedzieć jak analizuje się pozwy o zapłatę i jak planuje i realizuje cały proces wychodzenia z długów. Oczywiście także w przypadku pętli zadłużenia, umiejętność całościowego ogarnięcia zadłużenia, odgrywa kluczową rolę. Z pewnością w takiej sytuacji, należy wziąć poda uwagę wszystkie długi i ustalić, jakie czynności należy podjąć w każdej ze spraw. Dlatego nie można pochopnie podejmować decyzji i należy szukać pomocy tylko w kancelariach, które w tym zakresie się specjalizują. W związku z tym, zapraszamy do skorzystania z usług mecenasów z Portalu Dłużnika. Bezsprzecznie kompetentny doradca finansowy oddłużanie w Łodzi z naszej kancelarii prawnej będzie tym, który profesjonalnie zajmie się wszystkimi Państwa sprawami.

Skuteczne oddłużanie w sprawie z powództwa Alektum Capital

Za nami sprawa z powództwa Alektum Capital. Z pewnością nasza Klientka jest zadowolona z tego, jak się ona zakończyła. W rezultacie sąd oddalił roszczenia wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompetentny doradca finansowy oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Kompetentny doradca finansowy oddłużanie