Kompetentny doradca finansowy oddłużanie

Czytając artykuły zamieszczane na naszej stronie, zapewne zorientujecie się Państwo, że często wierzyciele dochodzą zapłaty niezasadnych roszczeń. Bez wątpienia kompetentny doradca finansowy oddłużanie w Łodzi z naszej kancelarii, po analizie dokumentów przedstawił Klientce pozytywny obraz sprawy. Z pewnością jego doświadczenie w sprawach związanych z długami, pozwoliło na wyrażenie swojej opinii, co do szansy na skuteczną obronę. Przede wszystkim nie należało się stresować tym, że sąd wydała na rzecz Alektum Capital nakaz zapłaty. Oczywiście zajmując takie stanowisko, opierał się tylko na twierdzeniach powoda. Przede wszystkim teraz przyszedł czas, aby to nasza Klientka przedstawiła swój punkt widzenia w tej sprawie. Istotnie wniesiony przez pełnomocnika sprzeciw od nakazu zapłaty, podważył zasadność tego powództwa. Sąd oddalił w całości roszczenie Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompetentny doradca finansowy oddłużanie w Łodzi

Nie podlega dyskusji, że w oddłużaniu decydującą rolę odgrywa mecenas, który prowadzi sprawy Klienta. Istotnie to on powinien wiedzieć jak analizuje się pozwy o zapłatę i jak planuje i realizuje cały proces wychodzenia z długów. Oczywiście także w przypadku pętli zadłużenia, umiejętność całościowego ogarnięcia zadłużenia, odgrywa kluczową rolę. Z pewnością w takiej sytuacji, należy wziąć poda uwagę wszystkie długi i ustalić, jakie czynności należy podjąć w każdej ze spraw. Dlatego nie można pochopnie podejmować decyzji i należy szukać pomocy tylko w kancelariach, które w tym zakresie się specjalizują. W związku z tym, zapraszamy do skorzystania z usług mecenasów z Portalu Dłużnika. Bezsprzecznie kompetentny doradca finansowy oddłużanie w Łodzi z naszej kancelarii prawnej będzie tym, który profesjonalnie zajmie się wszystkimi Państwa sprawami.

Skuteczne oddłużanie w sprawie z powództwa Alektum Capital

Za nami sprawa z powództwa Alektum Capital. Z pewnością nasza Klientka jest zadowolona z tego, jak się ona zakończyła. W rezultacie sąd oddalił roszczenia wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompetentny doradca finansowy oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Kompetentny doradca finansowy oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy