Internetowa pożyczka pozabankowa daje początek długom

Wielu konsumentom internetowa pożyczka pozabankowa wydaje się dobrym rozwiązaniem, kiedy pojawiają się nieprzewidziane wydatki. Istotnie tak było w przypadku Pani Gabrieli, która zaciągnęła ją przed wyjazdem na zagraniczne wakacje. Z pewnością urlop się udał, ale pozostał do spłacenia dług. Chociaż kobieta wpłacała, co jakiś czas pieniądze na refinansowania, niestety wierzyciel nie zaliczał ich na poczet spłaty zadłużenia. W rezultacie rzekomy dług został sprzedany do Svea Ekonomi Cyprus, które wniosło do sądu pozew o zapłatę. W następstwie tej czynności został wydany nakaz zapłaty, który pozwana osobiście odebrała. Przede wszystkim po tym fakcie właściwie zareagowała i skorzystała z konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej. Potem już wszystko poszło tak jak powinno. W wyniku wniesionego przez nas sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 1.520.00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Internetowa pożyczka pozabankowa często powoduje powstawanie długów

Zapamiętaj, że długi wcale nie muszą zostać z Tobą przez całe życie. Bez wątpienia możesz odwrócić tę sytuację i jeszcze wyciągnąć z niej dobrą lekcję.  Z pewnością w naszej ocenie jest to tylko trudny stan przejściowy, przez który pomożemy Ci przejść. Przede wszystkim musisz racjonalnie podejść do oddłużania i skorzystać ze specjalistycznej pomocy prawnej mecenasów z Portalu Dłużnika. Godnym uwagi jest fakt, że żadna internetowa pożyczka pozabankowa nie pomoże się z nimi uporać. Dlatego nie pogrążaj się jeszcze bardziej i nie szukaj kolejnych finansowań. Niewątpliwie tylko wsparcie ekspertów znających się na oddłużaniu, będzie tym jedynym, właściwym rozwiązaniem. W związku z tym, nie czekaj aż zadłużenie bardzo urośnie i skontaktuj się z naszą kancelarią.

Sąd oddala powództwo Svea Ekonomi Cyprus

Nasz mecenas otrzymał pełnomocnictwo procesowe od pozwanej przez Svea Ekonomii Cyprus. W związku z tym, reprezentował ją w sporze z wierzycielem wtórnym. W rezultacie roszczenie powoda upadło w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Internetowa pożyczka pozabankowa

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Internetowa pożyczka pozabankowa