Jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty?

Pan Konrad wpadł w spiralę długów i całkowicie pogubił się w zaistniałej sytuacji. Bezsprzecznie kłopoty finansowe całkowicie go przerosły i kiedy odebrał sądowy nakaz zapłaty, zupełnie nie wiedział, co powinien dalej zrobić. Istotnie DDM Invest uzyskało nakaz, zobowiązujący pozwanego do zapłaty 9.616,00 zł z odsetkami i kosztami procesu. Oczywiście bardzo dobrze, że w tej sytuacji udało mu się jednak zebrać myśli i podjął najlepszą z możliwych decyzji. Z pewnością przekazanie tej sprawy do naszej kancelarii oddłużeniowej, było najlepszy rozwiązaniem. Już nie musiał się zastanawiać jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty, ponieważ wszystkim zajął się jego pełnomocnik. W rezultacie spór w sądzie zakończył się wygraną. Zapadł wyrok, oddalający w całości powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 9.616,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie wiesz jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty? Skontaktuj się z Portalem Dłużnika

Osoby, które wpadły w długi, żyją w zupełnie innym świecie. Niestety nie przypomina on sielankowego życia, ale można porównać go do koszmaru. Z pewnością ten, kto tego osobiście nie doświadczył, nie zrozumie, z czym musi zmagać się ktoś, kto wpadł w długi. Bez wątpienia lęk, zagubienia, bezradność towarzyszą każdego dania dłużnikowi, sprawiając, że każdy dzień jest trudny do zniesienia. Istotnie konsekwencją trwania w takim stanie jest bezradność, bezsilność i nieumiejętność podejmowania właściwych decyzji. W związku z tym, nie dziwimy się wcale, że w chwili pozwania, nie wiedzą jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Ale może to i lepiej, ponieważ to pismo procesowe na etapie sądu rejonowego, powinno zostać przygotowane przez specjalistę w oddłużaniu. Dlatego zamiast zamartwiać się, skontaktuj się z naszą kancelarią, a my wszystkim się zajmiemy.

Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa DDM Invest

W wyniku podjętych przez nas czynności prawnych, sąd wydał wyrok oddalający całe powództwo DDM Invest. Oddłużanie procesowe zakończyliśmy pełnym sukcesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest:

Jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty