• Home
  • Aktualności
  • Bankowy kredyt oddłużeniowy nie zawsze pomaga wyjść z długów

Bankowy kredyt oddłużeniowy nie zawsze pomaga wyjść z długów

Pan Emil posiadał kilka niezamkniętych zobowiązań. Z pewnością bankowy kredyt oddłużeniowy, a raczej konsolidacyjny na początku pomógł mu, zapanować na finansami. Niestety mężczyzna nie zatrzymał się i dalej pożyczał pieniądze, tym razem w firmach pożyczkowych. Z pewnością z tego powodu jego zadłużenie znacząco się powiększyło i nie był w stanie, spłacać posiadanych zobowiązań. Niewątpliwie sytuacja finansowa mężczyzny wymknęła się spod kontroli i musiał zwrócić się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Oczywiście nawiązał współpracę z najlepszymi ekspertami, czyli z naszym Portalem Dłużnika. W rezultacie reprezentowaliśmy Klienta w sądzie w sporze o zapłatę z powództwa Alektum Capital. W wyniku podjętych czynności prawnych, wykazano niezasadność podniesionego roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 8.529,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Bankowy kredyt oddłużeniowy może okazać się pomocy, ale nie możesz dalej się zadłużać

Nieustannie podkreślamy, że kluczem do wyjścia z długów, jest zaprzestanie dalszego pożyczania pieniędzy. Oczywiście także należy zwrócić się po specjalistyczną pomoc prawną do mecenasów z naszej kancelarii. Istotnie to zagwarantuje Państwu, że Wasze długi zaczną znikać jeden po drugim i wrócicie do finansowej równowagi. Jednak, kiedy jeszcze posiadacie zdolność kredytową, możecie wnioskować po bankowy kredyt oddłużeniowy, łączący kilka zobowiązań w jedno zobowiązanie. Bez wątpienia taka konsolidacja pomogła wielu konsumentom zapanować nad sytuacją. Istotnie płacenie jednej raty, to o wiele lepsza forma regulowania długu. Niewątpliwie i ta decyzja powinna zostać bardzo dokładnie przemyślana i skonsultowana z doradcą finansowym. Dlatego nie spiesz się i działaj w przemyślany i zaplanowany sposób. Nie wiesz jak to zrobić? Pomożemy.

Klient Portalu Dłużnika broni się przed pozwem Alektum Capital

Alektum Capital wnosi do sądu pozew o zapłatę 8.529,50 zł. Istotnie pozwanym jest Klient naszej kancelarii oddłużeniowej, którego reprezentujemy w tej sprawie. W rezultacie skutecznie bronimy Pana Emila, co potwierdza wyrok, wydany przez sąd.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bankowy kredyt oddłużeniowy

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Bankowy kredyt oddłużeniowy