• Home
  • Aktualności
  • Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej powodują długi

Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej powodują długi

Proszę Państwa, róbcie to, co Pan Mariusz i brońcie się przed pozwami o zapłatę wnoszonymi do sądów. Bez wątpienia nasz Klient boleśnie przekonał się, że pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej to prawdziwe zło. Chociaż zaciągając tego typu zobowiązania, nie zdawał sobie sprawy, jakie kłopoty na siebie sprowadza. Istotnie dopiero po kilku miesiącach zorientował się, w co się wpakował. Niewątpliwie najważniejsze w tym wszystkim jest to, że teraz oddłuża się z pomocą naszych mecenasów. Z pewnością gdyby nie nasza pomoc specjalistyczna pomoc prawna, nakaz zapłaty wydany na rzecz Prokura byłby już prawomocny. A tak, reprezentowaliśmy Klienta w tym sporze i osiągnęliśmy sukces. W wyniku wniesionej apelacji, sąd oddalił w całości powództwo Prokura. Potwierdza to wyrok, który prezentujemy poniżej,

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 6.599,04 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej powodują długi

Jakoś tak jest, ze co zbyt łatwo nam przychodzi tak samo szybko może zniknąć. Niewątpliwe, kiedy musimy ciężko zapracować, aby zarobić pieniądze, nie wydajemy ich lekką ręką. Z pewnością zastanawiamy się kilka razy, zanim je wydamy. Istotnie najczęściej fundusze zdobyte w Internecie bez żadnego wysiłku, rozchodzą się tak szybko, jak przyszły. Bezsprzecznie pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej, to główna przyczyna wpadania w długi, których nie jesteśmy w stanie spłacić. Dlatego za wszelką cenę unikajmy tego typu finansowań, aby ustrzec się przed kłopotami. Ale jeżeli już jest po fakcie i siedzicie w długach, skorzystajcie z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Alektum Capital

W imieniu naszego Klienta wdaliśmy się w spór przed sądem, gdzie broniliśmy go przed pozwem Prokura. W rezultacie po zaskarżeniu niekorzystnego wyroku wydanego przez sad rejonowy, wnieśliśmy apelację. Sąd II instancji uwzględnił ją w całości, oddalając powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozabankowe pożyczki bez zdolności

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Pozabankowe pożyczki bez zdolności