Oddłużanie z chwilówek to proces

Pamiętaj, że im szybciej zwrócisz się do nas po profesjonalną pomoc prawną, tym szybciej wyjdziesz z długów. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie z chwilówek to proces, który pochłania wiele pracy i czasu. Istotnie nasza Klientka, która tym razem została pozwana przez Alektum Capital, przekonała się, że sprawa w sądzie może ciągnąć się prawie dwa lata. Ponieważ w I instancji zapadł dla niej niekorzystny wyrok, postanowiliśmy zaskarżyć wydane orzeczenie. Oczywiście mieliśmy ku temu podstawy, ponieważ w uzasadnieniu, z którym się zapoznaliśmy, znaleźliśmy wiele uchybień w orzekaniu. W związku z tym, w zasadzie nie mieliśmy wątpliwości, że wniesiona przez nas apelacja, okaże się skuteczna. W rezultacie została uwzględniona w całości, a powództwo Alektum Capital oddalone.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 2.904,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pamiętaj, że oddłużanie z chwilówek to proces, który może zająć dużo czasu

Niestety wychodzenie z długów nie jest łatwe i wymaga dużych nakładów pracy ze strony naszego zespołu, jak i samego zadłużonego. Z pewnością, abyśmy mogli  uporządkować wszystkie sprawy Klienta, potrzebujemy czasu. Bezsprzecznie oddłużanie z chwilówek to proces, który trwa i należy wykazać się cierpliwością. Istotnie silna wola i determinacja są bardzo potrzebne dłużnikowi, aby Ten nie poddał się i dokończył to, co zaczął. Przede wszystkim musi z nami ściśle współpracować i stosować się do zaleceń. Niewątpliwie my doskonale wiemy, że pojawiają się chwile zwątpienia czy rezygnacji. Dlatego w takich kryzysowych momentach, zalecamy rozmowę z jednym z naszych ekspertów. Oczywiście pomożemy i wspólnie przezwyciężymy te trudności. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby doprowadzić do końca, rozpoczęte oddłużanie.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Alektum Capital

Nasza Klientka została pozwana o zapłatę 2.904,00 zł przez Capital. Istotnie sprawa przeciągnęła się, gdyż zakończyła się po naszej apelacji. Finalnie wygraliśmy ten spór. Gdyż sąd II instancji, uwzględnił w całości wniesioną apelację.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z chwilówek to proces

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Oddłużanie z chwilówek to proces