Oferowane pożyczki bez zdolności kredytowej to zło

Reprezentowaliśmy w sądzie pozwaną przez szwajcarską spółkę DDM Invest, która dochodziła od Pani Doroty zapłaty 4.510,00 zł. Z pewnością nasza Klientka przekonała się, że oferowane pożyczki bez zdolności kredytowej są pułapką. Przede wszystkim właśnie taka pożyczka nie pomogła kobiecie wyjść z długów, a jedynie powiększyła posiadane zadłużenie. W związku z tym, gdy wszystko zaczęło się nawarstwiać, w końcu jeden z długów, został sprzedany do DDM Invest. Istotnie po cesji sprawa bardzo szybko trafiła na wokandę, gdzie sędzia na posiedzeniu niejawnym wydał nakaz zapłaty. W rezultacie po jego doręczeniu, podjęliśmy się obrony pozwanej. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 4.510,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oferowane pożyczki bez zdolności kredytowej nie pomagają wyjść z długów

Doskonale wiemy, że czasami zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki. Bez wątpienia wówczas mogłyby przyjść nam z pomocą pieniądze, które zaoszczędziliśmy. Przede wszystkim wówczas nie byłoby potrzeby rozglądania się za środkami na przykład na rodzinny wyjazd wakacyjny. Oczywiście nie myślimy tutaj o finansach potrzebnych na zakup mieszkania, czy budowę domu. W takiej sytuacji zdecydowana większość z nas zwraca się z w stronę banku i wnioskuje o kredyt, gdyż odłożenie tak znacznej kwoty jest bardzo trudne. Z pewnością oferowane konsumentom pożyczki bez zdolności kredytowej, w naszej ocenie w ogóle nie powinny mieć miejsca. Przede wszystkim podstawą jakiegokolwiek finansowania zewnętrznego, powinna być odpowiednia kondycja potencjalnego Klienta. Bezsprzecznie osoby zadłużone w żadnym wypadku nie powinny dokładać sobie kolejnych zobowiązań. Niewątpliwie rolowanie długu, to prosta droga do niewypłacalności. Dlatego, gdy już masz kłopoty ze spłatą posiadanych pożyczek lub kredytów, zamiast sięgać po kolejne, poszukaj pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej.

Bronimy Klientkę przed pozwem DDM Invest

Bronimy naszą Klientkę przed pozwem od DDM Invest. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddala powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oferowane pożyczki bez zdolności kredytowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest:

Oferowane pożyczki bez zdolności kredytowej