• Home
  • Aktualności
  • Oddłużanie wymaga specjalistycznej wiedzy, którą my posiadamy

Oddłużanie wymaga specjalistycznej wiedzy, którą my posiadamy

Nie podlega dyskusji, że oddłużanie wymaga specjalistycznej wiedzy, którą powinien posiadać mecenas, przyjmujące sprawę związaną z długami. Bez wątpienia tylko tacy eksperci pracują w naszej kancelarii. Dlatego też pozwana przez Kredyt Inkaso o zapłatę 8.310,39 zł, właśnie do nas zwróciła się po pomoc. Istotnie kobieta widziała, że przekazując do Portalu Dłużnika swoją sprawę, uzyska wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Oczywiście reprezentowaliśmy w sądzie Klientkę, ale zanim to się stało, musieliśmy dopełnić formalności. Istotnie konieczne było podpisanie umowy precyzującej zasady współpracy oraz udzielenie pełnomocnictwa. Niewątpliwie po tym wszystkim mogliśmy zgodnie z prawem, wdać się w spór w imieniu pozwanej. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, został wydany wyrok. Sąd oddalił w całości powództwo Kredyt Inkaso.

Powód: Kredyt Inkaso II NSFIZ- Subfundusz KI 1
Wartość przedmiotu sporu: 8.310,39 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. To wszystko posiada zespół Portalu Dłużnika

Jako kancelaria prawna działamy na rzecz osób, które wpadły w długi. Przede wszystkim skupiamy się na tym, aby przywracać naszym Klientom stabilność finansową, którą utracili. Bezsprzecznie oddłużanie wymaga specjalistycznej wiedzy popartej umiejętnościami. Istotnie nie wystarczy perfekcyjnie opanowana teoria, ale przede wszystkim trzeba umieć przekuć ją na realne działania. Bez wątpienia dopiero taka kompilacja pozwala na podejmowanie skutecznych działań na rzecz zadłużonych. Z pewnością to wszystko rewelacyjnie łączą specjaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej. Przede wszystkim należy nadmienić, że oddłużanie nie ma przed nami żądnych tajemnic. Działając przez tak długo, jednocześnie dbając o jak najwyższy standard świadczonych usług, wypracowaliśmy odpowiednie narzędzia. Dzięki nim jesteśmy wszechstronni i proponujemy naszym Klientom kompleksowe działania, pozwalające wyjść z długów.

Skutecznie bronimy przed pozwem o zapłatę od Kredyt Inkaso

Analizując dokumenty, które wniósł do sądu Kredyt Inkaso, natknęliśmy się na kilka nieścisłości. Oczywiście wykorzystaliśmy to, wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie sąd oddalił całe roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie wymaga specjalistycznej wiedzy