Doradca finansowy oddłużanie w Łodzi

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura często nabywa na drodze cesji długi bankowe. Istotnie w prezentowanej dzisiaj sprawie, Pani Ilona została pozwana o zapłatę 28.842,12 zł. Niewątpliwie dochodzona kwota, miała wynikać z niespłaconego do końca kredytu, Doradca finansowy oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii, okazał się dla kobiety prawdziwym wybawieniem. Z pewnością podczas konsultacji prawnej, Klientka zupełnie inaczej spojrzała na swoją sprawę. Oczywiście nie wprowadzaliśmy jej we wszystkie tajniki prawne, ponieważ nie chcieliśmy wprowadzać dodatkowego zamieszania. Bez wątpienia ta kwestia leżała już po naszej stronie i to my wiedzieliśmy, co należy robić. W rezultacie skutecznie podważyliśmy zasadność tego roszczenia. Sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 28.842,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doradca finansowy oddłużanie w Łodzi

Bank najpierw wypowiedział Ci umowę kredytową, a potem sprzedał dług? Istotnie masz problem, ponieważ zapewne wierzyciel wtórny nie będzie czekał za długo, aby wnieść do sądu pozew o zapłatę. Bez wątpienia doradca finansowy oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii, będzie dla Ciebie najlepszym wsparciem. Oczywiście nie tylko udzielimy porady prawnej, ale także podejmiemy się reprezentacji przed sądem. Z pewnością z naszej stromy możesz liczyć na pełen profesjonalizm, ponieważ specjalizujemy się w oddłużaniu od wielu lat. Przede wszystkim jesteśmy skuteczni, a podejmowane czynności prawne, działają na korzyść Klientów Portalu Dłużnika. Niewątpliwie nawet w przypadku przegrania sprawy, co nie zdarza się często, nie zostawimy Cię z zasądzonym długiem. Jeżeli takie będzie Twoje życzenie, podejmiemy się negocjacji z wierzycielem na ratalną spłatę zadłużenia.

Wygrywamy proces z Prokura o zapłatę 28.842,12 zł

Obroniliśmy Klientkę naszej kancelarii oddłużeniowej w grubej sprawie z powództwa Prokura. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości bardzo wysokie roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego. W razie apelacji Prokury, nie poddajemy się i działamy dalej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Doradca finansowy oddłużanie w Łodzi