Oddłużanie ze specjalistyczną pomocą prawną

Klient naszej kancelarii oddłużeniowej widzi, że jego oddłużanie ze specjalistyczną pomocą prawną przebiega bardzo sprawnie. Istotnie zadłużenia Pana Mirosława topnieje w oczach, chociaż potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby je zakończyć. Przede wszystkim wygraliśmy kolejną sprawę, tym razem z powództwa Kancelarii Prawnej Inkaso WEC. Z pewnością nie spodziewaliśmy się, że wierzyciel wtórny będzie tak ostro walczył o 1.886.20 zł. Ze względu na to, że po przegraniu sprawy w sądzie rejonowym, powód wniósł apelację, podjęliśmy dalszą obronę. Oczywiście nie stanowiło to dla nas problemu, ponieważ wielokrotnie sami też zaskarżamy niekorzystne wyroki. W związku z tym, działaliśmy dalej i czekaliśmy na rozstrzygniecie. W rezultacie sąd II instancji oddalił w całości apelację Kancelarii Prawnej Inkaso WEC.

Powód: Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.308,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja Kancelarii Prawnej- Inkaso WEC oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie ze specjalistyczną pomocą prawną, udzielaną przez mecenasów z Portalu Dłużnika

Kiedy posiadasz dług, w zasadzie masz dwa wyjścia. Pierwsze to go spłacić, a drugie poczekać na sąd i bronić się. Oczywiście w tym drugim przypadku musisz zdawać sobie sprawę, że każdy proces, wiąże się z ryzykiem. Dlatego nie podejmuj takiej decyzji, bez konsultacji z doradcą finansowym. Ponieważ tutaj chodzi o pieniądze i to czasami bardzo duże, lepiej podeprzeć się opinią kogoś, kto zna się na takich sprawach. Bezsprzecznie oddłużanie ze specjalistyczną pomocą prawną mecenasów z naszej kancelarii, zasługuje na uwagę. Niewątpliwie znamy się na tego typu sprawach i jesteśmy w stanie ocenić, co okaże się korzystniejsze dla Klienta. Z pewnością w sytuacji, kiedy sąd doręczył już nakaz zapłaty, nie ma, co się zastanawiać i bezwzględnie należy się bronić.

Kancelaria Prawna Inkaso WEC wnosi apelację, a my skutecznie bronimy

Prezentowana dzisiaj sprawa trochę się przeciągnęła, ale finalnie jej zakończenie nie mogło być lepsze. W rezultacie pozywający nic nie zyskał, wnosząc apelację. Została ona oddalona przez sąd II instancji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie ze specjalistyczną pomocą prawną

Inna ostatnio wygrana sprawa z WEC:

Oddłużanie ze specjalistyczną pomocą prawną