Pożyczka na dowód dostępna w Internecie

Jak się okazało, jesteśmy dla Pani Gabrieli prawdziwym kołem ratunkowym. Istotnie kobieta próbowała sam poradzić sobie z kłopotami finansowymi, ale tylko pogarszała swoją sytuację. Bez wątpienia pożyczka na dowód dostępna w Internecie, którą jako ostatnią zaciągnęła, w żaden sposób jej nie pomogła, a wręcz przeciwnie. Z pewnością odebrany nakaz zapłaty wydany na rzecz Svea Ekonomi Cyprus, był sygnałem, że jak najszybciej trzeba skorzystać z pomocy specjalistów. W związku z tym, pozwana zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie po naszej rozmowie, wszystko przebrało inny obrót. Przede wszystkim to mecenasi z Portalu Dłużnika zajęli się oddłużaniem Klientki i już mają na swoim koncie pierwszy sukces. W rezultacie wygraliśmy sprawę ze Svea Ekonomi Cyprus i szykujemy się do kolejnej obrony.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 1.764,49 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka na dowód dostępna w Internecie, może wpędzić Cię w długi

Zadłużone osoby szukają specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu w naszej kancelarii prawnej. Bez wątpienia wielu z nich w kłopoty finansowe wpędziła pożyczka na dowód dostępna w Internecie. Godne uwagi jest to, że to właśnie tego rodzaju pożyczki przyczyniają się do szybkiego powstawania długu. Z pewnością także i inne zobowiązania powodują narastanie długu, ale te są najbardziej niebezpieczne. Oczywiście oddłużamy Klientów nie tylko z tego typu zobowiązań. Istotnie skutecznie pomagamy, kiedy na przykład bank wypowie umowę kredytową i całe zobowiązanie zostanie postawione w stan wymagalności. Przede wszystkim analizujemy każdą sprawę i dostosowujemy do niej plan działania. Kiedy Klient zleca od razu wiele spraw, patrzymy na zadłużenie całościowo. Kompleksowe oddłużanie to nasza specjalność.

Klientka Portalu Dłużnika skutecznie broni się przed pozwem od Svea Ekonomii Cyprus

Prezentujemy Państwu finał sprawy, gdzie Svea Ekonomi Cyprus, dochodziła zapłaty w sądzie. W wyniku podjętych czynności prawnych, powództwo wierzyciela wtórnego zostało oddalone.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka na dowód dostępna w Internecie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Pożyczka na dowód dostępna w Internecie