Szybka pożyczka dla bardzo zadłużonych to zło

Rynek finansowy odpowiada na potrzeby Klientów. W związku z tym, umożliwia pożyczanie pieniędzy przez Internet, minimalizując wszelkie formalności. Bez wątpienia także szybka pożyczka dla bardzo zadłużonych online, znajduje chętnych. Istotnie pozwany przez Invest Incaso o zapłatę 7.842,83 zł, zafundował sobie właśnie takie finansowanie licząc, że sam upora się z długami. Niewątpliwie, gdyby tak się stało, nie pisalibyśmy dzisiaj o sprawie Pana Tomasza, w której go reprezentowaliśmy. Z pewnością mężczyzna będzie jeszcze toczył wiele batalii w sądzie, gdyż posiada wiele niezamkniętych zobowiązań finansowych. Oczywiście to nasza kancelaria zajmie się obroną, tak jak to zrobiła w tej z Invest Incaso. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Invest Incaso S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.842,83 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Masz długi? Szybka pożyczka dla bardzo zadłużonych online nie jest dla Ciebie

Cieszymy się, że w sieci można kupić najróżniejszych rzeczy. Z pewnością oszczędzamy czas i często też pieniądze, trafiając na różne promocje. Jednak są produkty, które w naszej ocenie nigdy nie powinny się tam pojawić. Bezsprzecznie należy do nich szybka pożyczka dla bardzo zadłużonych online, która niestety przyczynia się do pogłębiania zadłużenia. Przede wszystkim jak osoba, która już siedzi w długach, ma poradzić sobie ze spłatą kolejnego zobowiązania? Istotnie odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Bez wątpienia nie udźwignie dodatkowego obciążenia, a rolując dług sprawia, że ten nieustannie się powiększa. Dlatego nie przestaniemy ostrzegać konsumentów, przed podejmowaniem tak złych decyzji. Ponieważ specjalizujemy się w oddłużaniu, doskonale wiemy, o czym piszemy i jakie są konsekwencje tego typu postępowania.

Invest Incaso nie broni się przed wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty

Nasz Klient dostał nauczkę i co ważne, wyciągnął z tego wnioski na przyszłość. Oczywiście teraz z pomocą naszych specjalistów w oddłużaniu, wychodzi z długów. Wygrywamy dla Pan Tomasza spór o zapłatę z powództwa Invest Incaso.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybka pożyczka dla bardzo zadłużonych

Szybka pożyczka dla bardzo zadłużonych