Pożyczka pozabankowa nie pomoże wyjść z długów

Pan Wiktor już wie, że pożyczka pozabankowa nie pomoże na kłopoty z długami. Istotnie przekonał się boleśnie, że zaciąganie kolejnych zobowiązań, spowodowało, że wpadł w pętlę długów. Istotnie liczne niezamknięte finansowania, udzielone przez firmy pożyczkowe sprawiły, że stanął nad przepaścią. Na szczęście otrząsnął się i podjął decyzję o oddłużaniu z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika. Oczywiście ta decyzja była punktem zwrotnym w jego życiu i pozwoliła na porządkowanie powstałego bałaganu. Z pewnością także udzielona przez naszego mecenasa pomoc prawna w sprawie z powództwa Smart AI, przyczyniła się do oddłużenia Klienta. Niewątpliwie skutecznie wniesiony sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, pozwolił przedstawić argumenty przemawiające na korzyść pozwanego. W rezultacie sędzia wydał wyrok oddalający w całości powództwo Smart AI.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 2.668,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka pozabankowa nie pomoże wyjść z długów

Jesteśmy zespołem ekspertów, który specjalizuje się w oddłużaniu. Istotnie w naszej pracy codziennie mierzymy się z ludzkimi dramatami i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomagać zadłużonym. Niewątpliwie także wiemy, że żadna nowa pożyczka pozabankowa nie pomoże osobie, która już nie radzi sobie ze splata posiadanych zobowiązań. Z pewnością jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji, będzie zaprzestanie dalszego zapożyczania się. Oczywiście kolejny krok to zwrócenie się po pomoc prawną w oddłużaniu do ekspertów z naszej kancelarii Portal Dłużnika. W związku z tym, zadzwoń do nas, napisz, a jeżeli chcesz przyjedź do nas i porozmawiaj o tym, co się dzieje. Przede wszystkim musisz stawić czoło problemowi, a my Ci w tym wszystkim pomożemy.

Bronimy Klienta przed pozwem od Smart AI

Mamy za sobą tysiące wygranych spraw o zapłatę. Istotnie prezentując tą z powództwa Smart AI, dołożyliśmy koleją. Z pewnością ten sukces procesowy najbardziej ucieszył naszego Klienta. Wyrok oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego, zmniejszył jego zadłużenie o 2.668,00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka pozabankowa nie pomoże

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

Pożyczka pozabankowa nie pomoże