Pomoc prawna oddłużanie w Łodzi

Naprawdę cieszymy się, że coraz więcej zadłużonych, nawiązuje z nami współpracę. Bez wątpienia pomoc prawna oddłużanie w Łodzi w kancelarii Portal Dłużnika, pozwala na wyjście z długów. Istotnie także Pan Artur został naszym Klientem, po tym jak odebrał sądowy nakaz zapłaty wydany na rzecz Alektum Capital. Z pewnością ten fakt zadecydował o tym, że w końcu postanowił oddłużać się z pomocą specjalistów. Przede wszystkim dzięki naszym wskazówkom skończył z dalszym pożyczaniem pieniędzy i skupia się na zamknięciu posiadanych długów. Oczywiście to wszystko odbywa się przy współpracy z ekspertami z Portalu Dłużnika. A w sprawie z powództwa Alektum Capital, skutecznie zadziałaliśmy na rzecz Klienta. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił w całości roszczenie powoda.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.037,30 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pomoc prawna oddłużanie w Łodzi z Portal Dłużnika

Nie podlega dyskusji, ze wiemy jak powinno wyglądać wychodzenie z długów. Z pewnością podejmowane przez nasz zespół działania, mają na celu zmniejszanie zadłużeń Klientów. Bez wątpienia robimy także wszystko, co w naszej mocy, aby długi nie trafiły do komornika. Istotnie tam, gdzie ich zasadność nie budzi najmniejszych zastrzeżeń, podejmujemy się negocjacji, w celu zawarcia korzystnej ugody. Z pewnością porozumienie między wierzycielem a dłużnikiem na ratalną spłatę zadłużenia, pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z egzekucją. Istotnie jest to bardzo ważne dla kogoś, kto wpadł w długi i musi liczyć każdy grosz. Dlatego pomoc prawna oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią Portal Dłużnika, jest tak korzystna dla zadłużonych. Dzięki nam odzyskują płynność finansową i wracają do życia wolnego od windykacji i sądów.

Skuteczna obrona w sądzie przed pozwem od Alektum Capital

Prezentujemy Państwu sprawę z powództwa Alektum Capital, w której reprezentowaliśmy pozwanego o zapłatę 3.037,30 zł. W rezultacie skutecznie obroniliśmy naszego Klienta przed podniesionym roszczeniem. Sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc prawna oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum:

Pomoc prawna oddłużanie w Łodzi