Oddłużanie w Łodzi z kredytów i pożyczek pozabankowych

Skuteczne oddłużanie w Łodzi z kredytów i pożyczek pozabankowych, poprowadzą mecenasi z naszej kancelarii Portal Dłużnika. Ponieważ pozwana przez Svea Ekonomi Cyprus wpadał w naprawdę dużą spiralę zadłużenia, straciła rachubę, ile tak naprawdę wynosi jej całościowe zadłużenia. Niewątpliwie tę kwestię wyjaśnili nasi specjaliści w oddłużaniu, poddając analizie wszystkie długi Pani Natalii. W związku z tym, kiedy mieliśmy już jasność sytuacji, wzięliśmy się do pracy. Z pewnością bez naszej pomocy, kobieta nie poradziłaby sobie z tym wszystkim, a komornik dokonałby już zajęcia na jej koncie. Oczywiście do tego nie dojdzie, gdyż oddłużamy naszą Klientkę, wykorzystując wszystkie dostępne metody. A w prezentowanej dzisiaj sprawie skutecznie poprowadziliśmy działania procesowe. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.215,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie w Łodzi z kredytów i pożyczek pozabankowych

Pracując z zadłużonymi osobami, niejednokrotnie spotykamy się z przypadkami, gdzie nasi Klienci tak naprawdę nie wiedzą ile mają długu. Oczywiście dla nas nie stanowi najmniejszej trudności, ustalenie tego faktu. W związku z tym, że nasze oddłużanie w Łodzi z pożyczek i kredytów, nie ma przed nami tajemnic, podejmujemy skuteczne działania.  Istotnie, kiedy sprawa trafia do sądu, a ten wydaje i doręcza pozwanemu nakaz zapłaty, nadchodzi czas na kroki prawne. Z pewnością profesjonalna pomoc prawna w oddłużaniu, okazuje się wówczas nie do przecenienia. Oczywiście nie przestaniemy pisać o tym, że nie ma nic gorszego od poddania się bez walki. Dlatego zaufaj naszemu doświadczeniu w oddłużaniu i skontaktuj się z ekspertami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Skutecznie bronimy przed pozwem Svea Ekonomi Cyprus

Nasza Klientka zdaje sobie sprawę, że dzięki naszej pomocy wychodzi z długów. Dlatego kolejne zwycięstwo procesowe ze Svea Ekonomi Cyprus, tylko utwierdziło ją w przekonaniu, że dokonała właściwego wyboru kancelarii oddłużeniowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi z kredytów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Oddłużanie w Łodzi z kredytów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy