• Home
  • Aktualności
  • Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty w sprawie Provident? Broń się

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty w sprawie Provident? Broń się

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty wydany na rzecz Provident lub innego pozywającego? Nawet nie rozważaj możliwości poddania się bez walki. Z pewnością musisz tak jak pozwany właśnie przez Provident, skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Z pewnością nie wiesz, jakie zakończy się Twoja sprawa, ale naprawdę warto walczyć. Oczywiście gdyby Pan Krzysztof poddał się, musiałby zapłacić firmie pożyczkowej 30.367,72 zł plus odsetki za opóźnienie i duże koszty procesu. Ponieważ tego nie zrobił i zwrócił się do nas po pomoc prawną, dochodzone roszczenie zostało znacząco ograniczone. Bezsprzecznie także koszty postępowania sądowego nie wyniosły kilka tysięcy złotych, a jedynie 85,51 zł. W rezultacie powództwo Provident, zostało ograniczone o 16.957,21 zł.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 30.367,72 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie
Uzyskany efekt: Zasądzono 13.410,51 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, koszty procesu w wysokości 85,51 zł

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty? Wnoś sprzeciw

Zawsze stoimy na stanowisku, że kiedy odebrałeś sądowy nakaz zapłaty, musisz się bronić. Oczywiście nie rób tego sam, ponieważ nie jesteś mecenasem, który zna się na tego typu sprawach. Z pewnością także emocje, które tobą targają, nie przysłużą się sprawie. Dlatego najrozsądniej będzie, kiedy skorzystasz ze specjalistycznej pomocy prawnej, którą oferuje nasza kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika. Bez wątpienia znamy się na tym, co robimy i skutecznie działamy na rzecz naszych Klientów. Godnym uwagi jest fakt, że każda oddalona przez sąd kwota, ma znaczenie podczas wychodzenia z długów. Istotnie także wyroki ograniczające roszczenia wierzycieli, są korzystne dla zadłużonych i przybliżają ich do finansowej wolności. Bezsprzecznie nie ma nic gorszego od życia z długami i komornikiem na karku. Dlatego uporządkuj swoje finanse, a my Ci w tym skutecznie pomożemy.

Uzyskujemy korzystny wyrok w sprawie z powództwa Provident

Broniliśmy w sądzie pozwanego przez Provident. Bez wątpienia  w tym przypadku wyrok ograniczający powództwo, uznajemy za duży sukces. Sprawa była bardzo trudna, ale dzięki nam Klient zaoszczędził prawie 17 tysięcy złotych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Provident: