Pokażemy na czym polega oddłużanie

Nie możesz sobie poradzić z powstałym długiem? Z pewnością, kiedy tak jak Pan Marek, zostaniesz Klientem naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, pokażemy na czym polega oddłużanie. Istotnie pozwany przez DDM Invest o zapłatę 15.854,00 zł, po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, wykonał bardzo dobry ruch. Bez wątpienia przesłanie do nas dokumentów sprawy, pozwoliło ustalić jak to wszystko tak naprawdę wygląda. Chociaż pozywający twierdził, że te pieniądze są mu należne, my wiedzieliśmy, że mamy ogromne szanse, aby wyjść z tej potyczki obronną ręką. Niewątpliwie dzięki temu, że doskonale znamy się na oddłużaniu, wiedzieliśmy jak podważyć zasadność dochodzonego długu. W związku z tym, we wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, przedstawiliśmy odpowiednie argumenty. W rezultacie, sędzia oddalił w całości powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 15.854,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W naszej kancelarii pokażemy na czym polega oddłużanie

Czujesz, że wszystko się wali i dalej nie dasz już rady? Niewątpliwie posiadanie długów, powoduje właśnie takie odczucia. Istotnie zadłużone osoby są bardzo zagubione i naprawdę, nie widzą dla siebie wyjścia z tej trudnej sytuacji. Z pewnością w naszej kancelarii pokażemy na czym polega oddłużanie i jak się je profesjonalnie prowadzi. Przede wszystkim musisz skontaktować się z naszymi specjalistami i umówić się na konsultację prawną. Oczywiście wcześniej za darmo dokonamy analizy Twojego zadłużenia, abyśmy wiedzieli, jak wyglądają sprawy. Godny uwago jest fakt, że odbycie konsultacji do niczego Cię nie zobowiązuje. Bez wątpienia to Ty jesteś osobą decyzyjną, a my przedstawimy możliwe rozwiązania. To, co zrobisz z tą wiedzą, będzie zależało tylko od Ciebie. W związku z tym, zachęcamy do kontaktu z ekspertami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Bronimy i sąd oddala powództwa DDM Invest

W prezentowanej dzisiaj sprawie bronimy pozwanego przez DDM Invest. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pokażemy na czym polega oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest III AG:

Pokażemy na czym polega oddłużanie