Proces oddłużania musi być zaplanowany

Bez wątpienia w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, zaplanujemy Twój proces oddłużania. Z pewnością wychodzenia z długów z przypadku pozwanej przez DDM Invest, zajmie jeszcze trochę czasu. Oczywiście już zamknęliśmy sporo spraw Klientki, ale jej spirala zadłużenia liczyła ponad trzydzieści niespłaconych zobowiązań. W związku z tym, trzymamy rękę na pulsie i podejmujemy odpowiednie działania, adekwatne do potrzeb każdej ze spraw. Istotnie i tym razem wniesiony sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, okazał się skuteczny. Przede wszystkim wskazaliśmy na brak legitymacji czynnej powoda, jak i na fakt niewykazania zawarcia umowy pożyczki. Niewątpliwie już te dwa argumenty wystarczyły, aby roszczenie zostało oddalone. W rezultacie zapadł wyrok, gdzie powództwo DDM Invest upadło w całości.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 9.030,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjaliści z Portalu Dłużnika zaplanują Twój proces oddłużania

Pamiętaj, że wychodzenie z długów może zając dużo czasu. Bez wątpienia wiele zależy od tego, ile posiadasz niezamkniętych zobowiązań. Z pewnością mecenasi z naszej kancelarii umiejętnie zaplanują cały proces oddłużania i będą reprezentowali Cię we wszystkich zleconych sprawach. Istotnie podejmiemy się tego trudnego zadania, ponieważ pomoc zadłużony jest tym, co robimy najlepiej. Godnym uwagi jest fakt, że dłużnik, który zostaje naszym Klientem, otoczony zostaje kompleksowym wsparciem. Bezsprzecznie wielotorowe działania podejmowane przez nasz zespół, ułatwiają zadłużonym powrót do finansowej równowagi. Niewątpliwie nasza oferta jest unikatowa gdyż, jako nieliczni możemy zaproponować tak szeroki wachlarz usług oddłużających. W zasadzie nie ma dziedziny mającej związek z zadłużeniem, w której nie wiedzielibyśmy, co należy robić. Bezsprzecznie na oddłużaniu znamy się jak nikt inny. Dlatego, kiedy masz długi, powinieneś skorzystać z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu.

DDM Invest przegrywa proces w sądzie

Oddłużając naszą Klientkę, działamy w przemyślany i zaplanowany sposób. W rezultacie obroniliśmy Panią Iwonę przed kolejnym powództwem, Tym razem DDM Invest musiało uznać naszą wyższość.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

proces oddłużania

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest:

proces oddłużania