Oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika

Problemy finansowe narastają powoli, a czasami uderzają niepodziewanie. Istotnie są sytuacja, na które naprawdę nie mamy wpływy, a które wywrócą nasze życie do góry nogami. Z pewnością i wtedy nie możemy się poddawać, ponieważ zawsze może znaleźć się ktoś, kto nam pomoże. Bez wątpienia oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika, pozwoliło Pani Adamowi uwierzyć, że za jakiś czas znowu wszystko będzie dobrze. Niewątpliwie pozwany o zapłatę przez Alektum Capital, dostał od nas szansę na powrót życia wolnego od długów. Niewątpliwie prowadzone oddłużanie, już niebawem się zakończy, a nasz Klient będzie pisał nową historię. Ale tym czasem wróćmy do sprawy z powództwa Alektum Capital, w której reprezentowaliśmy Pana Adama. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.876,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika, to skuteczne rozwiązanie na Twoje długi

Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co szykuje nam każdy kolejny dzień, co dopiero mówić o latach. Oczywiście życzymy sobie, aby nie wydarzyło się nic, co zburzy nasz spokój i finansową stabilizację. Jednak życie lubi być przewrotne i wystawia nas na najróżniejsze próby. Bez wątpienia jedną z najtrudniejszych do przejścia jest to, kiedy na naszej drodze pojawią się długi. Istotnie czasami latami sami na nie pracujemy, ale bywa, że nagła, niespodziewana sytuacja zmienia wszystko o 180 stopni. W związku z tym, kiedy przydarzą się długi, nie dajcie sobą manipulować windykacji i zasięgnijcie porady prawnej w naszej kancelarii. Bezsprzecznie oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika już wielu zakończyło z sukcesem. Dlatego nie załamuj się, tylko oddłużaj z nasza pomocą.

Skutecznie bronimy pozwanego przez Alektum Capital

Po raz kolejny udowadniamy naszą skuteczność, broniąc pozwanego przez Alektum Capital. Bez wątpienia oddłużanie procesowe zakończyliśmy pełnym sukcesem. Roszczenie wierzyciela wtórnego upadło w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika