• Home
  • Aktualności
  • Internetowa pożyczka dla zadłużonych to nie remedium na długi

Internetowa pożyczka dla zadłużonych to nie remedium na długi

W przypadku pozwanej przez Alektum Capital, internetowa pożyczka dla zadłużonych nie była dobrym rozwiązaniem. Z pewnością Pani Monika myślała, że dzięki niej spłaci wszystkie swoje długi. Niestety tak się nie stało, a zaciągnięte zobowiązanie, sprawiało same problemy. Oczywiście nadmiernie obciążony budżet nie wytrzymał i kobieta po prostu zaprzestała spłat. W związku z tym, po trzech miesiącach zalegania z płatnościami, firma pożyczkowa sprzedała kłopotliwy dług do Alektum. W rezultacie wierzyciel wtórny nie czekał długo, aby wnieść do sądu pozew o zapłatę. Tam na posiedzeniu niejawnym sąd wydał i następnie doręczył pozwanej nakaz zapłaty. Ze względu na ten fakt Pani Monika poprosiła nas o pomoc prawną. Oczywiście podjęliśmy się jej obrony. W wyniku naszych działań sąd ograniczył powództwo Alektum Capital o 5.887,26 zł.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 9.155,72 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 3.268,46, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu   

Masz długi? Internetowa pożyczka dla zadłużonych nie pomoże Ci w oddłużaniu

Kiedy w końcu zrozumiesz, że masz problem, najczęściej Twoje zadłużenie osiągnęło już krytyczny poziom. Oczywiście wiemy, że wcześniej próbowałeś podejmować działania, aby zaradzić tej sytuacji. Z pewnością internetowa pożyczka dla zadłużonych, także nie umożliwiła spłaty całego zadłużenia. Chociaż cieszyłeś się, że dostałeś te pieniądze, niestety zostałeś z kolejnym długiem, którego nie jesteś w stanie spłacić. W wyniku zaciągania kolejnych pożyczek na spłatę tych posiadanych, wpadłeś w spiralę zadłużenia. Dlatego nie możesz już zrobić żadnego kroku, bo po prostu brakuje Ci pola manewru. W związku z tym, aby odbić się od dna, potrzebujesz naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Zadzwoń, napisz, przyjdź, a znajdziemy sposób na Twoje długi.

Sąd ogranicza powództwo Alektum Capital

Prawdą jest, że Alektum Capital okazało się wierzycielem naszej Klientki. Jednak dług nie wynosił aż 9.155,72 zł, czyli nie stanowił kwoty dochodzonej procesowo. W związku z tym, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i sąd ograniczył powództwo z 9.155,72 zł do 3.268,46 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Internetowa pożyczka dla zadłużonych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Internetowa pożyczka dla zadłużonych