Uczciwe firmy zajmujące się oddłużaniem

Wielu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej pozywają wierzyciele wtórni. Istotnie sprzedaż długów to bardzo popularna i zgodna z prawem czynność. Z pewnością nie należy się dziwić, kiedy po jakimś czasie dowiadujemy się o cesji. Dlatego, kiedy potem zostajemy pozwani tak jak Pan Mariusz, uczciwe firmy zajmujące się oddłużaniem, pomogą w obronie przed podniesionym roszczeniem. Oczywiście pozwany przez Svea Ekonomi Cyprus postawiła na naszą kancelarię oddłużeniową, ponieważ zależało mu na współpracy z profesjonalistami. W związku z tym, po dopełnieniu formalności, mogliśmy zgodnie z literą prawa, reprezentować Klienta w tym sporze. Przede wszystkim wnieśliśmy merytorycznie uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty i czekaliśmy na wyrok. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomii Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 9.663,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Uczciwe firmy zajmujące się oddłużaniem są prawdziwym ratunkiem dla zadłużonych

Pamiętaj, że każdą zaciągniętą pożyczkę, należy spłacić w terminie określonym w umowie. Dlatego zanim klikniesz „wypłać”, zastanów się czy za te 30 dni w Twoim budżecie, znajdą się środki, aby wywiązać się z płatności. Ponieważ wielu Klientów firm pozabankowych wcale się nad tym nie zastanawia, potem pojawiają się kłopoty. Z pewnością liczni popełniają kardynalny błąd i wówczas sięgają po kolejną chwilówkę. Niewątpliwie powoduje to narastanie zadłużenia, które w końcu dosłownie postawi konsumenta pod ścianą. Bez wątpienia będzie to ściana płaczu, a wręcz rozpaczy.  Istotnie wówczas z pomocą przyjdą uczciwe firmy zajmujące się oddłużaniem. Bezsprzecznie właśnie nasza kancelaria prawna Portal Dłużnika znajduje się na samym szczycie listy tych najlepszych i najsolidniejszych. W związku z tym, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Svea Ekonomi Cyprus nie broni się po wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty

Przedstawiamy sprawę z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, w której reprezentowaliśmy Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej. W wyniku czynności prawnych podjętych przez pełnomocnika, sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uczciwe firmy zajmujące się oddłużaniem

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Uczciwe firmy zajmujące się oddłużaniem