Niezawodne oddłużanie w Łodzi

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby, które wpadły w długi, potrzebują pomocy prawnej. W związku z tym, niezawodne oddłużanie w Łodzi, znajdziesz w naszej kancelarii Portal Dłużnika. Z pewnością kierując się opiniami o naszej skuteczności, Pani Oliwia zwróciła się do nas po pomoc w sprawie z powództwa Smart AI. Bez wątpienia kobieta zrobiła duży krok w kierunku wyjścia z długów. Istotnie w końcu zdecydowała się na współpracę ze specjalistami w oddłużaniu i teraz może liczyć na profesjonalne wsparcie. Ponieważ jest na początku drogi, musi uzbroić się w cierpliwość i postępować zgodnie z udzielanymi wskazówkami. Do rozwiązanie będzie wiele spraw, ale teraz skupiliśmy się na tej ze Smart AI. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 1.554,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Niezawodne oddłużanie w Łodzi, tylko z naszymi mecenasami

Nie podlega dyskusji, że ci, którzy wpadli w długi, potrzebują specjalistycznej pomocy prawnej. Niewątpliwie trzeba z niej skorzystać jak najszybciej, aby nie spowodować całkowitej niewypłacalności.  Istotnie w takiej sytuacji zadłużonej osobie pozostaje jedno wyjście, czyli ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Z pewnością tę formę oddłużania stosujemy w ostateczności, ponieważ powoduje ona radykalne zmiany w życiu. W związku  z tym, aby tego uniknąć, nie czekaj za długo i skontaktuj się z nami. Bez wątpienia niezawodne oddłużanie w Łodzi, prowadzone przez naszych mecenasów, pozwoli Ci wyjść z kłopotów finansowych. Przede wszystkim nie poddawaj, się tylko działaj, ponieważ z długów można wyjść. Zatem czekamy na kontakt z Twojej strony.

Bronimy pozwaną przez Smart AI

Pozwana o zapłatę przez Smart AI może cieszyć się teraz z sukcesu procesowego. Niewątpliwie dzięki pomocy w oddłużaniu, której udzieliliśmy Pani Oliwii, wygrała spór w sądzie. Nasza Klientka uwierzyła, że wyjdzie z długów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Niezawodne oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

Niezawodne oddłużanie w Łodzi