Wiodąca kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Nie podlega dyskusji, ze nasz Portal Dłużnika to wiodąca kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, która pomaga zadłużonym z całej Polski. Dlatego z naszych usług mogła skorzystać Pani Bianka, która mieszka ponad 200 kilometrów od naszej siedziby. W związku z tym, że oddłużamy online, pozwana przez Feniko, nie musiała ponosić żadnych kosztów, związanych z dojazdem do kancelarii. Z pewnością dzięki temu udogodnieniu miała szansę na skorzystanie z pomocy najlepszych specjalistów w oddłużaniu. Istotnie zaraz po otrzymaniu dokumentów sprawy, przystąpiliśmy do ich analizy. Oczywiście potem w imieniu Klientki wdaliśmy się w spór przed sądem z firmą pożyczkowa, która ją pozwała. W rezultacie wydano wyrok, oddalający w całości powództwo Feniko Finanse.   

Powód: Feniko Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.673,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Nasza wiodąca kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, pomoże Ci uporać się z tym problemem   

Nasza firma to wiodąca kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, która aktywnie działa na rzecz zadłużonych. Z pewnością każdy potrzebujący pomocy, może skorzystać z naszych usług, bez względu na swoje miejsce zamieszkania. Istotnie już wielokrotnie o tym wspominaliśmy, że jesteśmy dla wszystkich tych, którzy wpadli w długi. Bez wątpienia to, że dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z Klientami, pozwala im wychodzić na finansową prostą.  Bezsprzecznie udzielamy im wszechstronnej i specjalistycznej pomocy prawnej, która, co najważniejsze, jest skuteczna. Bo przecież o to chodzi w oddłużaniu, aby Klienci pozostający pod naszą opieką, zmniejszali powstałe długi. Oczywiście zakres naszych działań jest bardzo szeroki i naprawdę możemy skutecznie pomóc każdej zadłużonej osobie fizycznej i prowadzącej działalność gospodarczą.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Feniko Finanse

Reprezentujemy w sądzie Panią Biankę, która została pozwana przez Feniko. Istotnie firma pożyczkowa dochodziła od niej zapłaty 3.673,00 zł. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił roszczenie powoda.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wiodąca kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Feniko Finance:

wiodąca kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy