Antywindykacja w naszej kancelarii oddłużeniowej

Nie podlega dyskusji, że antywindykacja w naszej kancelarii oddłużeniowej, prowadzona jest w przemyślany i zaplanowany sposób, Niewątpliwie wszystkie czynności podejmowane w imieniu naszego Klienta, mają na celu poprawę jego sytuacji finansowej. W związku z tym, tam gdzie jest to konieczne podejmujemy się negocjacji, a w innych przypadkach reprezentujemy go w sądzie. Istotnie w prezentowanej sprawie z powództwa RK Recovery, tylko oddłużanie procesowe miało sens. Niewątpliwie wydany i doręczony przez sąd nakaz zapłaty, nie pozostawił złudzeń, jakie kroki należy podjąć. Dlatego po analizie dokumentów procesowych otrzymanych przez Pana Marcina, ustaliliśmy plan działania. Bez wątpienia wniesiony sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, okazał się strzałem w dziesiątkę. W rezultacie sędzia uznał przedstawione przez nas argumenty za zasadne i oddalił w całości powództwo RK Recovery.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.235,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Antywindykacja w naszej kancelarii oddłużeniowej jest przemyślana i odpowiednio zaplanowana

Jak wspomnieliśmy wyżej, antywindykacja w naszej kancelarii oddłużeniowej przebiega w przemyślany i zaplanowany sposób. Bezsprzecznie nadrzędnym celem podejmowanych przez naszych mecenasów czynności prawnych, jest poprawa sytuacji finansowej Klienta, czyli wyprowadzenie go z długów. W związku z tym, w zależności od konkretnej sprawy prowadzimy oddłużanie procesowe, podejmujemy się negocjacji z wierzycielami także na etapie trwającej egzekucji komorniczej. Niewątpliwie także restrukturyzacja posiadanych zobowiązań finansowych sprawia, że zadłużony może płacić niższe raty, skrojone na jego aktualne możliwości. Istotnie dzięki temu uniknie zaległości i powstania przeterminowanego zadłużenia. Z pewnością każde działania mające na celu zmniejszenie negatywnych skutków powstałego zadłużenia, są korzystne dla Klienta. Dlatego, gdy wpadłeś w długi nie czekaj z decyzją o skorzystaniu z naszej pomocy. Działaj szybko, zanim Twoje zadłużenie spowoduje całkowitą niewypłacalność.

Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa RK Recovery

Ponownie prowadzona przez nas obrona przed pozwem o zapłatę, okazała się skuteczna. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił powództwo RK Recovery.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja w naszej kancelarii oddłużeniowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z RK Recovery:

Antywindykacja w naszej kancelarii oddłużeniowej