Kancelaria prawna Łódź

Oddłużanie- kancelaria prawna Łódź, to nasz Portal Dłużnika, którego mecenas reprezentował pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że to Pani Janina stanęła na wysokości zadanie i postanowiła wyjść z długów. W związku z tym, kiedy odebrała sądowy nakaz zapłaty, nie zlekceważyła tego dokumentu, tylko zadzwoniła do naszej kancelarii. Oczywiście nie miała z tym problemu, ponieważ numer telefonu znalazła na stronie Portal Dłużnika. Istotnie po zapoznaniu się z dokumentami tej sprawy, wiedzieliśmy, że mamy duże szanse na sukces. Bezsprzecznie wychodziło na to, że wierzyciel wtórny nie ma podstaw, a by dochodzić zapłaty aż 6.707,00 zł. Dlatego wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, podnieśliśmy szereg argumentów podważających zasadność tego roszczenia. W rezultacie sąd ograniczył powództwo Ultimo, nakazując pozwanej zapłatę jedynie 550,92 zł.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.707,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 550,92, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu  

Kancelaria prawna Łódź

Cieszymy się, kiedy zadłużeni wiedzą, że mogą szukać u nas pomocy prawnej. Niewątpliwie rosnące zainteresowanie naszymi usługami, napawa optymizmem. Ponieważ świadomość Polaków związana z profesjonalnym oddłużaniem jest coraz większa, liczba osób wychodzących z długów, także napawa optymizmem. Oczywiście doskonale wiemy, że nadal to za mało, ale kropla drąży skałę i wiemy, że coraz więcej konsumentów nawiąże z nami współpracę. Bez wątpienia patrząc kilka lat wstecz, obecnie widzimy znaczący postęp. Bezsprzecznie Portal Dłużnika- kancelaria prawna Łódź, to najlepszy wybór, kiedy naprawdę myślisz o wyjściu z długów. W związku z tym, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sąd znacząco ogranicza powództwo Ultimo Portfolio Investment

Jak widać na przykładzie prezentowanej dzisiaj sprawy, ograniczenie powództwa przez sąd, jest także bardzo korzystne dla pozwanej osoby. Ponieważ tak właśnie stało się w przypadku naszej Klientki, ta zamiast płacić Ultimo 6.707,00 zł, przekaże na rzecz powoda tylko 550,92 zł. Oczywiście ta kwota nieznacznie wzrośnie, po doliczeniu ustawowych odsetek za opóźnienie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

kancelaria prawna Łódź

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

kancelaria prawna Łódź