Prawnik Łódź oddłużanie

Kiedy wpadniesz w długi, szukaj specjalistycznej pomocy prawnej. Nasza kolejna Klientka wpisała w wyszukiwarkę frazę „prawnik Łódź oddłużanie”. Istotnie Google pokazało także inne firmy, ale kobiecie zależało na współpracy właśnie z konkretną kancelarią. Oczywiście i nasz Portal Dłużnika znalazł się w tym zestawieniu, dlatego bez problemu znalazła do nas kontakt. Ponieważ potrzebowała pomocy, szybko ustaliliśmy termin konsultacji. Przede wszystkim przeanalizowaliśmy zadłużenie i zaproponowaliśmy konkretne działania. W rezultacie Pani Renata została naszą Klientkę i teraz działamy oddłużeniowo w jej imieniu. Dzisiaj prezentujemy sprawę z powództwa Centrum Rozwiązań Kredytowych, które dochodziło w sądzie zapłaty 653,00 zl. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił powództwo firmy pożyczkowej. Ta sprawa pokazuje, że bronimy naszych Klientów także wówczas, kiedy przedmiotem sporu są nieduże kwoty.    

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 653,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Prawnik Łódź oddłużanie z pożyczek i kredytów

Zdajemy sobie sprawę, że zadłużeni szukają pomocy w Internecie. Oczywiście nie tylko czytają fora dla zadłużonych, ale także chcą uzyskać konkretną pomoc prawną. Jednocześnie także wiemy, że Łukasz Białkowski właściciel kancelarii Portal Dłużnika, to osoba, która jest często googlowana, jako ekspert w oddłużaniu. Z pewnością są także osoby, które wiedzą, że pracuje on w Łodzi, dlatego chcąc go znaleźć, wpisują w wyszukiwarkę hasło: „prawnik Łódź oddłużanie”. Bez wątpienia to prawidłowy trop, który doprowadzi zainteresowaną współpracą osobę do naszego Portalu Dłużnika. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na profesjonalnej i solidnej pomocy prawnej w oddłużaniu, zapraszamy do nas. Zadzwoń, napisz lub przyjdź, a dowiesz się, jak możemy Ci pomoc.

Centrum Rozwiązań Kredytowych przegrywa proces o zapłatę

Centrum Rozwiązań Kredytowych nie odpuszcza i pozywa naszą Klientkę o zapłatę kilkuset złotych. W rezultacie bronimy pozwaną i sąd oddala powództwo firmy pożyczkowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prawnik Łódź oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Centrum Rozwiązań Kredytowych:

Prawnik Łódź oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy