Prawnik Łódź oddłużanie

Kiedy wpadniesz w długi, szukaj specjalistycznej pomocy prawnej. Nasza kolejna Klientka wpisała w wyszukiwarkę frazę „prawnik Łódź oddłużanie”. Istotnie Google pokazało także inne firmy, ale kobiecie zależało na współpracy właśnie z konkretną kancelarią. Oczywiście i nasz Portal Dłużnika znalazł się w tym zestawieniu, dlatego bez problemu znalazła do nas kontakt. Ponieważ potrzebowała pomocy, szybko ustaliliśmy termin konsultacji. Przede wszystkim przeanalizowaliśmy zadłużenie i zaproponowaliśmy konkretne działania. W rezultacie Pani Renata została naszą Klientkę i teraz działamy oddłużeniowo w jej imieniu. Dzisiaj prezentujemy sprawę z powództwa Centrum Rozwiązań Kredytowych, które dochodziło w sądzie zapłaty 653,00 zl. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił powództwo firmy pożyczkowej. Ta sprawa pokazuje, że bronimy naszych Klientów także wówczas, kiedy przedmiotem sporu są nieduże kwoty.    

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 653,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Prawnik Łódź oddłużanie z pożyczek i kredytów

Zdajemy sobie sprawę, że zadłużeni szukają pomocy w Internecie. Oczywiście nie tylko czytają fora dla zadłużonych, ale także chcą uzyskać konkretną pomoc prawną. Jednocześnie także wiemy, że Łukasz Białkowski właściciel kancelarii Portal Dłużnika, to osoba, która jest często googlowana, jako ekspert w oddłużaniu. Z pewnością są także osoby, które wiedzą, że pracuje on w Łodzi, dlatego chcąc go znaleźć, wpisują w wyszukiwarkę hasło: „prawnik Łódź oddłużanie”. Bez wątpienia to prawidłowy trop, który doprowadzi zainteresowaną współpracą osobę do naszego Portalu Dłużnika. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na profesjonalnej i solidnej pomocy prawnej w oddłużaniu, zapraszamy do nas. Zadzwoń, napisz lub przyjdź, a dowiesz się, jak możemy Ci pomoc.

Centrum Rozwiązań Kredytowych przegrywa proces o zapłatę

Centrum Rozwiązań Kredytowych nie odpuszcza i pozywa naszą Klientkę o zapłatę kilkuset złotych. W rezultacie bronimy pozwaną i sąd oddala powództwo firmy pożyczkowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prawnik Łódź oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Centrum Rozwiązań Kredytowych:

Prawnik Łódź oddłużanie