Pewna pomoc w oddłużaniu z chwilówek

Profesjonalna i pewna pomoc w oddłużaniu z chwilówek, udzielana przez naszych mecenasów pozwala Pani Jowicie na powrót do normalnego życia. Oczywiście cały czas działamy na rzecz Klientki i dzisiaj prezentujemy, zakończenie jednaj z nich. W związku z tym, że została pozwana przez Centrum Rozwiązań Kredytowych, przypuszczaliśmy, że sprawa rozbije się przez refinansowania. Jednak, kiedy przeanalizowaliśmy pozew, okazało się, że pozywający nie wykazał faktu zawarcia umowy. Z pewnością ten fakt od razu podważał zasadność istnienia długu. Ponieważ znaleźliśmy jeszcze inne błędy, we wniesionym sprzeciwie od nakazy zapłaty, podnieśliśmy nie jeden, ale kilka argumentów. W rezultacie nasza linia obrony okazała się właściwa i sędzia uwzględnił nasze stanowisko. Wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Centrum Rozwiązań Kredytowych.  

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.406,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Portal Dłużnika to pewna pomoc w oddłużaniu z chwilówek

Działając na rzecz Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej, bardzo dbamy o wysoki standard usług. Bez wątpienia nasza pewna pomoc w oddłużaniu z chwilówek i innych niezamkniętych zobowiązań, daje im poczucie bezpieczeństwa. Niewątpliwie wiedzą, że stoją za nim specjaliści znający się na tym, co robią i nie pozwolą ich skrzywdzić. Bezsprzecznie wspieranie się profesjonalistami, to najlepsze rozwiązanie, kiedy naprawdę chcemy wyjść z długów. Oczywiście w oddłużanie Klienta zaangażowany jest cały zespół Portalu Dłużnika. Z pewnością ten skomplikowany proces wymaga wysiłku wielu osób. Istotnie reprezentujemy zadłużonych w sądach, podejmujemy się negocjacji, prowadzimy korespondencję z wierzycielami jak i też z komornikami. Jak widać oferujemy kompleksową pomoc i w zależności od potrzeb danej sprawy, wdrażamy odpowiednie czynności prawne.

Centrum Rozwiązań Kredytowych przegrywa proces o zapłatę

Mamy za sobą kolejną sprawę z powództwa firmy pożyczkowej. Z pewnością Centrum Rozwiązań Kredytowych nie przypuszczało, ze Klientka zaangażuje mecenasa w sprawę o zapłatę 1.406,00 zł. Jednak tak się stało i wygraliśmy dla Pani Jowity i ten proces.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pewna pomoc w oddłużaniu z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Centrum Rozwiązań Kredytowych:

Pewna pomoc w oddłużaniu z chwilówek