Pożyczka dla bardzo zadłużonych online

Pani Kalina odbijała się od banku do banku i w każdym przypadku odmawiano jej kredytu. Oczywiście przyczyną takiego stanu rzeczy był brak zdolności kredytowej i negatywne wpisy w BIK. W związku z tym, pożyczka dla bardzo zadłużonych online, wydawała się jedynym rozwiązaniem, aby uporać się z długami. W rezultacie skorzystała z takiego rozwiązania i jak można się domyślić, pogrążyła się jeszcze bardziej. Bezsprzecznie nie tak wychodzi się z długów. Z pewnością dopiero po konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej, zrozumiała jak to się robi. Bez wątpienia przekazanie swoich spraw do Portalu Dłużnika, okazało się najlepszą decyzją. Dzisiaj prezentujemy Państwu wynik sporu z Alektum Capital, w którym reprezentowaliśmy naszą Klientkę. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.    

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.350,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Pożyczka dla bardzo zadłużonych online nie uwoli Cię od długów

Nie łudź się, że bank udzieli Ci kredytu, kiedy nie masz zdolności kredytowej lub widniejesz w bazach danych, jako nierzetelny Klient. Oczywiście takie osoby najczęściej nie rezygnują i szukają innych finansowań. Niewątpliwie pożyczka dla bardzo zadłużonych online, którą mogą otrzymać, wydaje się im najlepszych rozwiązaniem. Z pewnością radość z otrzymanych pieniędzy nie trwa długo, ponieważ orientują się, że otrzymane pieniądze, nie wystarczą na spłatę wszystkich długów. Godnym uwagi jest fakt, że tego typu finansowania są bardzo drogie i udźwignięcie ich spłaty, przekracza możliwości zadłużonej osoby. Dlatego w tym miejscu chcemy podkreślić, że wychodzenie z długów, nie polega na zaciąganiu kolejnych zobowiązań. Nie ma znaczenia, że firma reklamuje to finansowanie jako takie, które ma pomoc zadłużonemu. Bezsprzecznie oddłużanie wygląda zupełnie inaczej.

Alektum Capital nie broni się przed wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty

Nasza Klientka już wie jak wygląda oddłużanie. W związku z tym działamy w jej imieniu i wygrywamy kolejny spór o zapłatę, tym razem z Alektum Capital.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka dla bardzo zadłużonych online

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Pożyczka dla bardzo zadłużonych online