Pożyczki prywatne też trzeba spłacać

Pan Michał wpadł w długi i starał się jakoś zaradzić tej sytuacji. Niewątpliwie popełnił wiele błędów, które tylko pogłębiły jego zadłużenie. Kiedy już nawet firmy pozabankowe odmawiały pieniędzy, znalazł inne rozwiązanie. Istotnie to pożyczki zaciągane wśród rodziny i znajomych, miały pomóc wyjść z długów. Niestety w tamtej chwili jakby zapomniał, że pożyczki prywatne też trzeba spłacać. W związku z tym, długi w końcu dosłownie postawiły go pod ścianą, ponieważ wszyscy upominali się o pieniądze. Chociaż z najbliższymi doszedł jakoś do porozumienia, jednak firmy pożyczkowe nie miały zamiaru odpuścić. W rezultacie jedno z niespłaconych zobowiązań zostało kupione przez Alektum Capital, które wniosło do sądu pozew o zapłatę. Reprezentowaliśmy pozwanego w tym sporze i sąd oddalił w całości roszczenie powoda.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 5.623,60 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Nie zapominaj o tym, że pożyczki prywatne też trzeba spłacać

Fajnie pożycza się pieniądze od bliskich, ale ze spłatą długu bywa różnie. Niewątpliwie przy braku środków uśmiech schodzi z ust, a obietnice są łamane. Z pewnością zaczyna się problem, a zaufanie, którym obdarzała nas rodzina i znajomi, zostaje zachwiane. W związku z tym, anim się za bardzo rozpędzisz, pamiętaj, że pożyczki prywatne też trzeba spłacać. Oczywiście w przypadku darowizny, która nie przekracza określonej kwoty( chodzi o zgłoszenie do Urzędu Skarbowego), nie musisz się tym martwić Bez wątpienia w pozostałych przypadkach możesz mieć poważne problemy nie tylko prawne. Istotnie już samo wykluczenie ze środowiska znajomych, powoduje wielkie nieprzyjemności. A my znamy wiele przypadków, gdzie z powodu długów, zrywano więzy rodzinne. Dlatego zanim pożyczysz, pomyśl i poszukaj innego rozsądnego rozwiązania.

Bronimy pozwanego przez Alektum Capital

Nasz Klient już wie, że pożyczanie pieniędzy nie prowadzi do niczego dobrego. W związku z tym, teraz oddłuża się z pomocą naszych mecenasów i wygrywa kolejny spór o zapłatę. Sąd oddala roszczenie Alektum Capital.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczki prywatne też trzeba spłacać

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Pożyczki prywatne też trzeba spłacać

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy