Skuteczne oddłużanie firmy z Portalem Dłużnika

Skuteczne oddłużanie firmy z Portalem Dłużnika, jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście działamy na rzecz osób, które prowadzą działalność gospodarczą i wpadły w długi. Istotnie Pan Paweł zaplatał się w kredyty i pożyczki pozabankowe, co spowodowało ogromne problemy. Prawie poddał się, ale do działania zmobilizowała go żona. W rezultacie, nawiązał współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową Jeden z jego długów został sprzedany do Innovatio Risk Solutions, które wniosło do sądu pozew o zapłatę. Z pewnością, jako nasz Klient nie musiał się martwić, co powinien zrobić, kiedy sąd doręczył mu nakaz zapłaty. Niewątpliwie jego zadaniem było dostarczenie wszystkich dokumentów, a resztą zajął się nasz dział procesowy. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Innovatio Risk Solutions.

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 5.769,89 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Skuteczne oddłużanie firmy z Portalem Dłużnika- działamy na rzecz zadłużonych przedsiębiorców

Już od jakiegoś czasu, sytuacja na naszym rynku szczególnie doskwiera małym przedsiębiorcom. Z pewnością liczni mają kłopoty finansowe i chcąc ratować swój interes, szukają pieniędzy, gdzie się da. Niewątpliwie stają się Klientami nie tylko banków, ale także firm pozabankowych, które lekką ręką udzielają pożyczek. Przede wszystkim nie badają należycie zdolności kredytowej, a nawet jak takowej nie ma, to przymykają na to oko. Oczywiście w ten sposób powodują, że przedsiębiorca zamiast ratować swoją firmę, wpada w jeszcze większe w długi. Koło zamyka się, a zadłużenie może doprowadzić nawet do bankructwa. Na szczęście jest nasza kancelaria, która służy pomocą. Dlatego skuteczne oddłużanie firmy z Portalem Dłużnika to realna sprawa. W związku z tym, zanim weźmiesz kolejną pożyczkę, aby zapłacić pracownikom, skontaktuj się z nami.

Oddłużamy procesowo w sprawie z Innovatio Risk Solutions

Działamy w imieniu naszego Klienta i w kolejnej sprawie, oddłużamy procesowo Pana Pawła. Z pewnością skuteczna obrona przed pozwem Innovatio Risk Solutions, przybliżyła mężczyznę, do wyjścia z długów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie firmy

Inna ostatnio wygrana sprawa z Innovatio Risk Solutions:

Skuteczne oddłużanie firmy