• Home
  • Aktualności
  • Nasza kancelaria oddłużeniowa w Łodzi pomoże Ci wyjść z długów

Nasza kancelaria oddłużeniowa w Łodzi pomoże Ci wyjść z długów

Mecenasi z Portalu Dłużnika prowadząc konsultację prawną, poznają przyczyny powstania zadłużenia. Bez wątpienia nasza kancelaria oddłużeniowa w Łodzi pomaga  osobom, które wpadły z długi. Istotnie jedną z naszych Klientek jest Pani Alina, którą reprezentowaliśmy w sprawie z powództwa Invest Incaso. Z pewnością sama nie dałaby rady obronić się przed roszczeniem wierzyciela wtórnego, który dochodził zapłaty 6.807,17 zł. Dlatego właśnie zwróciła się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu do naszych specjalistów. Godnym uwagi jest fakt, że to nie pierwsza sprawa, w której reprezentujemy Panią Alinę. Kobieta już wcześniej z sukcesem korzystała z naszych usług. W związku z tym, ma do nas pełne zaufanie i ceni nasz profesjonalizm. Dlatego, kiedy ponownie została pozwana, bez wahania skontaktowała się z Portalem Dłużnika. W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i sąd oddalił w całości powództwo Invest Incaso.  

Powód: Invest Incaso S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.807,17 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Nasza kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Rzeczywiście coraz więcej osób, które wpadły w długi, decyduje się na skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Z pewnością nasza kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, cieszy się zaufaniem wielu zadłużonych. Z pewnością zapracowaliśmy na opinię jednych z najlepszych oddłużeniowców w Polsce. Oczywiście lata ciężkiej pracy, nieustannego doskonalenia naszych umiejętności, procentują i przekładają się na skuteczność w podejmowanych działaniach. Bez wątpienia cieszy nas fakt, że tak wielu zadłużonych obdarza naszą kancelarię zaufaniem, ponieważ otrzymują solidna pomoc prawną. W związku z tym, zapraszamy do skorzystania z naszej konsultacji prawnej i przekonania się, co możemy zaproponować zadłużonej osobie.

Skuteczne oddłużanie procesowe w sprawie z Invest Incaso

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Invest Incaso, podjęliśmy się obrony naszej Klientki. W rezultacie, prowadzone oddłużanie procesowe, zakończyliśmy pełnym sukcesem. Sędzia orzekający w tym sporze, wydał wyrok oddalający całe roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasza kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Nasza kancelaria oddłużeniowa w Łodzi