Zawodowo i profesjonalnie oddłużamy osoby fizyczne

Nie płać pozywającym tego, co jest im nienależne. Z pewnością musisz skonsultować swoją sytuację z mecenasami, którzy są ekspertami w sprawach związanych z długami. Bezsprzecznie w naszej kancelarii Portal Dłużnika zawodowo i profesjonalnie oddłużamy osoby fizyczne. Z pewnością może to potwierdzić Pani Aleksandra, która jest naszą Klientką już od dłuższego czasu. Istotnie wyprowadzamy ją z pętli długów i zamknęliśmy kolejną sprawę. Tym razem reprezentowaliśmy Klientkę w sądzie w sporze o zapłatę z powództwa Efficenter. Przede wszystkim musieliśmy wykazać, że dochodzone roszczenie nie jest należne powodowi. W związku z tym, we wniesionym sprzeciwie, podnieśliśmy szereg argumentów, potwierdzających nasze stanowisko. W rezultacie sąd uznał je za zasadne i oddalił w całości powództwo Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.453,67 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zawodowo i profesjonalnie oddłużamy osoby fizyczne

Musisz zapamiętać, że sąd nie przysyła czegokolwiek bez powodu. Z pewnością wydając nakaz zapłaty, miał ku temu podstawy, a Twoją rolą jest ustalenie, czy dochodzone roszczenie jest zasadne. Oczywiście zrobisz to tylko wówczas, kiedy będziesz się mądrze bronił. Istotnie w naszej kancelarii zawodowo i profesjonalnie oddłużamy osoby fizyczne, jak i te prowadzące działalność gospodarczą. Dlatego, kiedy potrzebujesz specjalistycznej pomocy prawnej, możesz śmiało skorzystać z naszych usług. Robią to tysiące osób, którym wydawało się, że nie ma już dla nich szansy na wyjście z długów. Istotnie już po samej konsultacji, zmieniają zdanie i wierzą, że wszystko może się zmienić na lepsze. W związku z tym, w żadnym wypadku nie poddawaj się i walcz o swoją lepszą przyszłość. Bezsprzecznie życie z długami to coś strasznego, dlatego musisz to zmienić.

Wygrywamy w sądzie sprawę z Efficenter

Bronimy naszą Klientkę w kolejnej sprawie o zapłatę i wygrywamy proces. Bez watpienia dzięki udzielanej pomocy prawnej w oddłużaniu, Pani Aleksandra wychodzi ze spirali zadłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zawodowo i profesjonalnie oddłużamy osoby fizyczne

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Zawodowo i profesjonalnie oddłużamy osoby fizyczne