Oddłużanie z ratalnych pożyczek pozabankowych

Doskonale wiemy, że osoby zadłużone łapią się wszystkiego, co ich zdaniem pomoże im wyjść z długów. Oczywiście kopalnią pieniędzy staje się dla nich Internet i oferowane tam finansowania. Z pewnością liczne firmy pożyczkowe nie narzekają na brak Klientów, gdyż oferują różnorodne pożyczki. Oczywiście pozwany przez Profi Credit wpadł w taką pułapkę i jego zadłużenie wymknęło się spod kontroli. Bez wątpienia oddłużanie z ratalnych pożyczek pozabankowych jest tym, w czym się specjalizujemy. Przede wszystkim w prezentowanej sprawie, analizując dokumenty, wzięliśmy pod lupę koszty pozaodsetowe pozwanej pożyczki. Chociaż pozywający twierdził, że 2.288,88 zł jest mu należne, my byliśmy innego zdania. W związku z tym, wnosząc zarzuty od nakazu zapłaty wydanym w postępowaniu nakazowym z weksla, podważyliśmy zasadność tego roszczenia. W rezultacie sąd podzielił nasze stanowisko i oddalił w całości powództwo Profi Credit.  

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.288,88 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Prowadzimy oddłużanie z ratalnych pożyczek pozabankowych

Nie łudź się, że kolejna pożyczka pozwoli uporać się z powstałym zadłużeniem. Istotnie będziesz tylko rolował swój dług, a on z każdym nowym zobowiązaniem będzie się powiększał. Z pewnością taki sposób radzenia sobie z długami, to najgorszy wybór. W związku z tym, poradź się fachowców, którzy wiedzą jak właściwie podejść do tego tematu. Niewątpliwie w naszej kancelarii Portal Dłużnika, prowadzimy oddłużanie z ratalnych pożyczek pozabankowych. Oczywiście pomagamy Klientom, których długi powstały z tytułu innych zobowiązań. Bez wątpienia możemy napisać, że żaden dług nie jest nam straszny. Dlatego mogą szukać u nas pomocy w oddłużaniu osoby fizyczne, jak i te prowadzące działalność gospodarczą. Nie boimy się wyzwać i przyjmujemy nawet bardzo trudne sprawy.

Wygrywamy w sądzie z Profi Credit

Sprawa z powództwa Profi Credit, w które reprezentowaliśmy naszego Klienta, zakończyła się wydaniem wyroku. Oczywiście sędzia orzekający w tym sporze, podzielił nasze stanowisko i finalnie oddalił całe roszczenie firmy pożyczkowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużanie z ratalnych pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

oddłużanie z ratalnych pożyczek pozabankowych