Umiejętne oddłużanie z chwilówek

Nie podlega dyskusji, że tylko umiejętne oddłużanie z chwilówek, mogło pomóc Pani Karinie wyjść ze spirali zadłużenia. Oczywiście taką specjalistyczną pomoc prawną, znalazła w naszej kancelarii Portal Dłużnika. Z pewnością do działania zmobilizował ją nakaz zapłaty, wydany przez sąd na rzecz Ultimo Portfolio Investment. Istotnie wartość przedmiotu sporu wynosiła 6.598,00 zł, co w sytuacji kobiety, równało się z niemożnością spłaty zasądzonej kwoty. W związku z tym, zwróciła się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną. Ponieważ działamy w tego typu sprawach, podjęliśmy się reprezentacji Klientki. W wyniku podjętych czynności prawnych, skutecznie wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. Sąd potwierdził nasze stanowisko, wydając wyrok oddalający w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.598,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Umiejętne oddłużanie z chwilówek w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Chcesz wyjść z długów? Proponujemy Ci umiejętne oddłużanie z chwilówek, prowadzone przez ekspertów w sprawach związanych z długami. Z pewnością także Ty sam możesz podjąć działania, które pozwolą kontrolować to, co dzieje się z niespłaconymi zobowiązaniami. Bez wątpienia powinieneś nawiązać współpracę z kancelarią specjalizującą się w oddłużaniu, taką jak nasz Portal Dłużnika. Oczywiście obowiązkowo trzeba założyć konto w EPU, czyli Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym. Ze względu na to, ze nie wszystkie sprawy trafiają do E- sądu, także potrzebujesz profilu na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Niewątpliwie założenie kont w tych miejscach nie jest trudne, ale możesz skorzystać z naszych instrukcji, które znajdują się na stronie Portal Dłużnika w zakładce „Wskazówki”. Także w tym miejscu znajdziesz wiele potrzebnych informacji, które pomogą Ci zacząć wychodzenie z długów. Istotnie dzielimy się konkretną wiedzą, aby pomagać zadłużonym.

Skuteczna obrona przed pozwem Ultimo Portfolio Investment

Nasza Klientka już wie, że nic nie zastąpi naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Z pewnością skuteczna obrona przed pozwem Ultimo Portfolio Investment, przekonała Panią Karinę, że warto korzystać z usług profesjonalistów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Umiejętne oddłużanie z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Umiejętne oddłużanie z chwilówek