Oddłużanie i specjalistyczna pomoc prawna

Kolejna skuteczna obrona w sądzie, przybliża naszą Klientkę do wyjścia z pętli długów. Bez wątpienia oddłużanie i specjalistyczna pomoc prawna, udzielana przez naszych mecenasów, przynosi wymierne efekty. Istotnie Pani Wiktorii zostało jeszcze do zamknięcia tylko kilka spraw i zapomni o długach. Oczywiście dzisiaj prezentujemy Państwu jej kolejną skuteczną obronę przed pozwem, wniesionym do sądu przez Svea Ekonomi Cyprus. Oczywiście nie będziemy ukrywali, że tutaj Klientka szczególnie obawiała się niekorzystnego orzeczenia, ponieważ pozwany dług sięgał 9.585,00 zł. Z pewnością my byliśmy o wiele spokojniejsi, gdyż wiedzieliśmy, co znajdowało się w dokumentach sprawy i potrafimy ocenić ryzyko procesowe. W związku z tym, ze spokojem czekaliśmy na rozstrzygniecie. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 9.585,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie i specjalistyczna pomoc prawna w kancelarii Portal Dłużnika

Pamiętaj, że oddłużanie i specjalistyczna pomoc prawna, idą ze sobą w parzę. Niewątpliwie nie można mówić o efektywnym wychodzeniu z długów, kiedy spraw nie prowadzą eksperci w tej dziedzinie. Bezsprzecznie właśnie oni są w stanie właściwie ocenić na przykład ryzyko procesowe i zalecają przedsądowe rozwiązanie sporu. Z pewnością wówczas dłużnik uniknie dodatkowych kosztów związanych z procesem, a rozłożenie zadłużenia na raty, pozwoli na jego spłatę. Oczywiście w żaden sposób nie unikamy potyczek w sądzie i nierzadko działamy w sprawach, gdzie inne kancelarie nie chciały reprezentować pozwanego. Niewątpliwie właśnie na tym polega różnica między naszą kancelarią oddłużeniową a innymi. Niejednokrotnie broniliśmy w sukcesem w sądach, w tak zwanych beznadziejnych przypadkach. Bez wątpienia tutaj sprawdza się nasz profesjonalizm, doświadczenie i umiejętności w oddłużaniu.

Wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus

Oddłużamy procesowo Klientkę w kolejnej sprawie o zapłatę. Oczywiście wygrywamy ze Svea Ekonomi Cyprus, co potwierdza wyrok, zamieszczony poniżej. Sędzia orzekający w tym sporze, zgodził się z naszymi argumentami i oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i specjalistyczna pomoc prawna

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Oddłużanie i specjalistyczna pomoc prawna