Pełnomocnictwo pocztowe uratowało tę sprawę

Dobrze, że Pani Ilona była zapobiegliwa i ustanowiła pełnomocnictwo pocztowe na rzecz swojego męża. Z pewnością bez tego nie mógłby odebrać przesyłki poleconej z sądu, którą nadano na jej imię i nazwisko. Oczywiście dzięki temu pozew i sądowy nakaz zapłaty, trafił do rąk pozwanej przez BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company. Istotnie stawka w tej sprawie była wysoka, ponieważ dochodzono zapłaty 10.200,51 zł. Na szczęście także obroną zajęli się specjaliści w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. W związku z tym, kiedy tylko otrzymaliśmy wszystkie dokumenty, dokonaliśmy ich analizy i ustaliliśmy plan oddłużania. Istotnie wniesiony przez naszego mecenasa sprzeciw od nakazu zapłaty, podważał zasadność całego powództwa. W rezultacie sędzia oddalił roszczenie BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company.   

Powód: BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company z siedzibą w Dublinie (Irlandia)
Wartość przedmiotu sporu: 10.200,51 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Pełnomocnictwo pocztowe

Zapobiegliwy zyskuje, a beztroski traci. Oczywiście ta zasada sprawdza się podczas oddłużania. Istotnie piszemy w tym miejscu o sumiennym odbieraniu przesyłek, które dostarcza sąd. Z pewnością mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy musimy wyjechać, wówczas rozwiązaniem będzie pełnomocnictwo pocztowe. Bez wątpienia jego ustanowienie to bardzo prosta procedura. Należy wypełnić odpowiedni wniosek, który można bez problemu znaleźć w Internecie. Niewątpliwie także w każdej placówce Poczty Polskiej dostępne są takie wnioski. Godnym uwagi jest fakt, że podpis osoby udzielającej pełnomocnictwa, musi zostać złożony w obecności pracownika poczty. Bezsprzecznie o tym należy pamiętać podczas wypełniania wniosku pobranego z Internetu. Potem osoba upoważniona do odbierania przesyłek poleconym, okazuje na poczcie dowód osobisty i podaje cztery ostatnie cyfry numeru swojego pełnomocnictwa. Po tych czynnościach odbiera przesyłkę.

BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company przegrywa sprawę w sądzie

Kolejną sprawę z powództwa  BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company zakończyliśmy sukcesem. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pełnomocnictwo pocztowe

Inna ostatnio wygrana sprawa z BGZ Poland ABS1:

Pełnomocnictwo pocztowe