Efektywne oddłużanie z kredytów

Dług bankowy Pani Otylii został sprzedany do BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company. Oczywiście spółka, która ma swoją siedzibę w Dublinie, wniosła do sądu pozew o zapłatę 24.118,24 zł. W związku z tym, pozwana zwróciła się do naszej kancelarii po pomoc prawną. Istotnie efektywne oddłużanie z kredytów, nie jest dla nas żądną nowością, bez względu czy powodem jest wierzyciel wtórny czy bank. Dlatego mogliśmy zaproponować Klientce skuteczne oddłużanie w tej sprawie. Z pewnością należało sprawdzić, czy pozywające posiadał legitymację czynną jak i to, czy właściwie wykazał istnienie długu. W rezultacie podważyliśmy te obie kwestie, co poskutkowało wydaniem wyroku oddalającego. Reasumując, oddłużyliśmy naszą Klientkę na naprawdę znaczącą kwotę i kobieta, nie musi obawiać się egzekucji komorniczej.      

Powód: BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company z siedzibą w Dublinie (Irlandia)
Wartość przedmiotu sporu: 24.118,24 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Efektywne oddłużanie z kredytów w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Pomogliśmy wielu zadłużonym, wyjść z kłopotów finansowych. Oczywiście nadal działamy na rzecz osób, które wpadły w długi. Istotnie prowadzimy w naszej kancelarii efektywne oddłużanie z kredytów, pożyczek ratalnych, chwilówek i zaległości, które powstały z innych tytułów. W związku z tym, że nasza skuteczność utrzymuje się na wysokim poziomie, możesz śmiało szukać u nas pomocy w oddłużaniu. Z pewnością damy z siebie 100 %, abyś mógł jak najszybciej wyjść z długów. Bez wątpienia Klienci Portalu Dłużnika mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ zajmujemy się każdą ze spraw od początku do jej zakończenia. Nie martw się, że zostaniesz z rozgrzebaną sprawą, ponieważ my zawsze kończymy to, co zaczynamy. Masz długi? Zapraszamy do naszej kancelarii oddłużeniowej.

Sąd oddala pozew BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company

Bronimy Klientkę w sprawie z powództwa BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company. W wyniku podjętych czynności prawnych, wykazujemy niezasadność podniesionego roszczenia. Sąd zgadza się z naszymi argumentami i wydaje wyrok oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Efektywne oddłużanie z kredytów