Skuteczne oddłużanie z kredytów

Dzięki temu, że podejmowane przez nas czynności prawne poprzedzone są dokładnymi analizami, nasze skuteczne oddłużanie z kredytów, pomaga Klientom wyjść z długów. Dlatego, kiedy bankowy dług sprzedano do Ultimo, które następnie wniosło pozew do sądu, pozwana zwróciła się do na po pomoc. Oczywiście przyjęliśmy sprawę Pani Antoniny i zrobiliśmy wszystko, aby nasz obrona okazała się skuteczne. Z pewnością osiągnięty wynik pokazuje, że warto bronić się przed pozwami o zapłatę. Przede wszystkim dokładnie zapoznaliśmy się z dokumentami prezentowanej sprawy i wiedzieliśmy, że możemy iść va banque. W związku z tym, nie zawahaliśmy się podważyć zasadność całego roszczenia Ultimo Portfolio Investment. W rezultacie sędzia oddali powództwo wierzyciela wtórnego, a my oddłużyliśmy naszą Klientkę o 11.894,74 zł.    

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.894,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie z kredytów w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Czytasz artykuły zamieszczane na naszej stronie? Z pewnością temat długów interesuje Cię, ponieważ Ty, albo ktoś bliski wpadł w długi. Oczywiście mamy nadzieję, że nie skończy się tylko na tym, ale podejmiesz odpowiednie kroki, aby zmienić zaistniałą sytuację. Zapewne już wiesz, że skuteczne oddłużanie z kredytów i innych niespłaconych zobowiązań, prowadzą u nas doświadczeni specjaliści. W związku z tym, nie czekaj, aż dług jeszcze bardziej urośnie i skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Istotnie od niej zaczynamy współpracę z naszymi Klientami. Jednak pamiętaj, że sama konsultacja do niczego Cię nie zobowiązuje. Oczywiście to dopiero po niej, podejmiesz decyzję, co będziesz dalej robił.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa proces o zapłatę

Ultimo Portfolio Investment wnosi do sądu pozew, a mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej broni pozwaną. W rezultacie skutecznie wykazuje, że wierzyciel wtórny nie ma podstaw, aby dochodzić od Pani Irminy zapłaty. W związku z tym, sędzia wydaje wyrok, oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie z kredytów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Skuteczne oddłużanie z kredytów