Komornik wszedł na pensje- co robić?

Na szczęście pozwany przez Svea Ekonomi Cyprus, nie musi martwić się, że dochodzony procesowo dług, trafi do egzekucji. Istotnie pytanie „Komornik wszedł na pensje, co robić?”, nie padnie z ust Pana Natana. Ponieważ bronił się z naszą pomocą przed wniesionym powództwem, teraz nie musi się martwić zajęciem środków na koncie. Z pewnością to kolejny przykład na to, że tylko aktywna postawa pozwala, uniknąć poważnych konsekwencji. Przede wszystkim zaraz po odebraniu dokumentów, które dostarczył sąd, mężczyzna skontaktował się z naszymi specjalistami w oddłużaniu. Niewątpliwie za tą decyzją stało przekonanie, że udzielimy mu skutecznej pomocy prawnej. Bez wątpienia właśnie tak się stało, co potwierdza wyrok wydany przez sąd w tej sprawie. W wyniku podjętych czynności prawnych, wykazaliśmy niezasadność powództwa Svea, które dochodziło zapłaty 6.117,60 zł. Sąd oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.117,60 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Komornik wszedł na pensje- co robić?

Odbieramy telefon i słyszymy: Panie Mecenasie, komornik wszedł na pensje, co do robić? Przede wszystkim należy odpowiednio reagować na wszystkie przesyłki doręczane przez sąd, aby uniknąć uprawomocnienia się nakazu zapłaty czy wyroku. Istotnie tutaj lepiej zapobiegać niż leczyć, ponieważ powrót do sprawy na etapie egzekucji komorniczej nie zawsze jest możliwy. Pamiętajmy, że jeżeli chodzi o nakazy zapłaty wydane przez sąd rejonowy, obecnie w razie nieodebrania przesyłki, jej doręczeniem zajmie się komornik. Istotnie tak zwana fikcja doręczenia, została zachowana w przypadku doręczeń z E-sądu. Oczywiście powrót do sprawy, która znajduje się na etapie postępowania egzekucyjnego jest możliwy. Musi mieć miejsce okoliczność, że pozwany nie mieszkał pod adresem wskazanym w pozwie.

Skutecznie bronimy przed pozwem Svea ekonomii Cyprus

Sprawa naszego Klienta nie trafi do komornika. Ponieważ działaliśmy w jego imieniu, skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa Svea Ekonomi Cyprus. Sąd wydał wyrok oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Komornik wszedł na pensję

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Komornik wszedł na pensję