Profesjonalne oddłużanie i pomoc prawna

Naprawdę nie musisz żyć z długami i komornikiem, który zajmuje dużą cześć Twoich pieniędzy. Bezsprzecznie nasze profesjonalne oddłużanie i pomoc prawna udzielana Klientom, skutecznie pomaga w kłopotach finansowych. Oczywiście pozwana o zapłatę 5.480,00 zł przez Svea Ekonomi Cyprus, zdawała sobie z tego sprawę. Dlatego po odebraniu pozwu i nakazu zapłaty, nawiązała współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika. Z pewnością Pani Wiktoria zdawała sobie sprawę, że każde oddłużanie procesowe wiąże się z ryzykiem, ale postanowiła się bronić. Bez wątpienia ta decyzja była trafna, ponieważ jej sprawą zajął się nasz mecenas, który doskonale zna się na oddłużaniu. W rezultacie skutecznie wykazał niezasadność powództwa wierzyciela wtórnego. Sąd oddalił w całości roszczenie Svea Ekonomi Cyprus.   

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 5.480,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Profesjonalne oddłużanie i pomoc prawna udzielana zadłużonym, skutecznie pomagają wyjść z długów

To, że wpadłeś w długi, nie oznacza, że nie możesz już nic zrobić. Oczywiście najprościej byłoby wszystko spłacić, ale jak to zrobić, kiedy nie ma pieniędzy. Z drugiej strony pożyczki pozabankowe obwarowane są opłatami, które nie należą się firmom pożyczkowym, W związku z tym, trzeba się bronić w sądzie, aby podważyć ich zasadność. Z pewnością także w przypadku cesji długów, bardzo często zdarza się, że wierzyciele wtórni nie posiadają legitymacji czynnej. Istotnie to dyskredytuje ich, jako tych, którzy mogą dochodzić zapłaty. Niewątpliwie profesjonalne oddłużanie i pomoc prawna udzielana przez mecenasów z naszej kancelarii, pozwoli wychwycić wszystkie braki w pozwach. W wyniku naszych działań, sądy oddalają całe powództwo i nienależne pozywających opłaty. Dlatego oddłużaj się z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika.

Sąd wydaje wyrok oddalający powództwo Svea Ekonomi Cyprus

Po analizie dokumentów w sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, byliśmy pewni, że mamy wygraną w ręku. W rezultacie sąd potwierdził nasze stanowisko, co do niezasadności powództwa, wydając wyrok oddalający roszczenie Svea.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie i pomoc prawna

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Profesjonalne oddłużanie i pomoc prawna